$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Obvykle můžete mít vysokoškolské kurzy, pokud jste starší 18 let. Jsou pravidelně vyučuje na vysokých školách, univerzitách a odbornými institucemi, jako jsou umělecké školy a zemědělských vysokých škol - z nichž téměř všechny mají své vlastní webové stránky. Můžete získat širokou škálu dovedností, například diplomy, bakalářské tituly, základové stupň… Čtěte více

Obvykle můžete mít vysokoškolské kurzy, pokud jste starší 18 let. Jsou pravidelně vyučuje na vysokých školách, univerzitách a odbornými institucemi, jako jsou umělecké školy a zemědělských vysokých škol - z nichž téměř všechny mají své vlastní webové stránky. Můžete získat širokou škálu dovedností, například diplomy, bakalářské tituly, základové stupňů a postgraduální stupňů.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Kurzy v Midrand - Veškeré informace o kurzech v Midrand. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Midrand zde.

Méně
Další informace o studiu v Jihoafrické republice
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Cape Wine Academy
Midrand, Jihoafrická republika

Úvodní kurz, který vás zavede na vinařskou cestu po Jižní Africe a odhalí skvělé vinařské oblasti mysu, vinařské styly a vliv vína na chuť jídla.

Úvodní kurz, který vás zavede na vinařskou cestu po Jižní Africe a odhalí skvělé vinařské oblasti mysu, vinařské styly a vliv vína na chuť jídla. -
Kurzy
Angličtina
Kampus