ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Jižní Amerika

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Jižní Amerika je čtvrtým největším kontinentem. Je rozdělen politicky do 12 nezávislých zemí. Jižní Amerika je domov pro majestátní pohoří And a tajemné řeky Amazonky. Svět 's největší deštný prales s miliony druhů exotických zvířat, je také nalezený v Jižní Americe.

Kurzy v Jižní Amerika - Veškeré informace o kurzech v Jižní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Amerika zde.

nalezené výsledky Filter

Obecný kurz Španělska (15 hodin týdně)

Universidad de La Sabana - Department of Foreign Languages and Cultures
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 24 týdny Přihlašování započato Kolumbie Chía + 1 více

Budete pracovat na 4 jazykových dovednostech: psaní, mluvení, čtení a poslechu (budete po celou dobu trénovat novou slovní zásobu a gramatiku). Poskytneme vám průvodce třídy, takže nebudete muset kupovat žádný další materiál; budete potřebovat pouze slovník.

Animace, VXF, hry a VR: Základy

Escola Britânica de Artes Criativas
Kampus 5 měsíce Kontaktuj školu Brazílie Pinheiros

Jedinečná příležitost se přiblížit vesmíru počítačové grafiky a získat obecné znalosti v různých segmentech, jako jsou animace, koncepce umění, speciální efekty (VFX), hry a virtuální realita (VR). Učení se děje během vývoje řady projektů, to znamená, že se student "učí dělat", a to 100% praktickým a interdisciplinárním způsobem. Program byl vytvořen pro studenty, kteří se o předmět zajímají, ale mají málo nebo žádné zkušenosti a chtějí se stát profesionálem nebo změnou kariéry.

Předmět: Španělské, mořské vědy a podnikání v Coquimbo

Universidad Católica del Norte
Kampus Denní studium 2 - 4 týdny Přihlašování započato Chile Coquimbo

Významná vzdělávací zkušenost v nádherné oblasti Coquimbo, kulturní a magické místo. Programy jsou koncipovány tak, aby poskytovaly komplexní zkušenosti, včetně kvalitního akademického vzdělávání, aktivit v oblasti zasazených do krajiny obklopené plážemi, kde si návštěvníci mohou užívat, sdílet a vyměňovat si zkušenosti. AIChile Team představí historické a kulturní památky, přírodní zajímavosti, jako je muzeum a dům Gabriela Mistral, údolí Elqui, společnosti Pisco, ostrov Damas, rezervace Penguins a další fantastická místa.

Specializace ve vzdělávací komunikaci

Uniminuto
Kampus Denní studium 1 rok Leden 2020 Kolumbie Bello

Specializace ve vzdělávací komunikaci předpokládá závazek podporovat komunikační procesy a školení pro řízení konfliktů a občanství založené na studiu a osvojení si prvků, které určují úlohu komunikačních a výcvikových procesů generování nového smyslu pro společenskou interakci a demokratický život kolumbijské společnosti.

Quito - oblastní studie

IES Abroad
Kampus Denní studium 1 - 2 semestry Kontaktuj školu Ekvádor Quito

Pokud máte zájem o zlepšení svých dovedností v oblasti španělštiny, nabízí tento program možnost rychle posílit své španělštiny prostřednictvím přísného jazykového kurzu, který vyučuje IES Abroad . Zbytek kurzů si vyberete z možností, které jsou k dispozici na IES Abroad a jedné z nejvýznamnějších univerzit v Ekvádoru, Universidad San Francisco de Quito (USFQ).

Specializace ve strategickém řízení zásobování

Universidad EIA
Kampus 2 semestry Leden 2020 Kolumbie Envigado

Specialista ve strategickém řízení dodávek bude kompetentní provádět strategie a osvědčené postupy dodavatelského řetězce a vztahy s dodavateli a dalšími společnostmi za účelem získání konkurenčních výhod.

Jeden rok cestování v designu šperků

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo
Kampus Denní studium 184 hodiny Říjen 2019 Brazílie São Paulo

Kurz Šperky: Design

Kurz Saperfare v designu interiérů

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
Kampus Kombinované 270 hodiny Srpen 2019 Brazílie Rio de Janeiro

V kurzu Interior Design se student v praxi učí, že pro rozvoj harmonických a funkčních prostor není dekorace dostačující.

Design gráfico

Miami Ad School - Rio de Janeiro
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Brazílie Rio de Janeiro

Na Miami Ad School/ESPM, o aluno aprende a ter um olhar de designer gráfico, e o mais importante: aprende que não existe nada sem uma boa ideia. Para isso, montamos um currículo que reúne os fundamentos do design gráfico com novas disciplinas (user experience, motion e digital) e o pensamento criativo.

Mostě obchodní anglický institut

Bridge Education Group
Kampus Denní studium Září 2019 Spojené státy americké Denver Argentina Buenos Aires Chile Santiago + 3 více

Jako student Bridge Business English se zaměříte na konverzační angličtinu, která se používá v obchodním kontextu,

Kurzy zemědělské vědy

Universidade Estadual Paulista (UNESP)
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Brazílie São Paulo

Brazílie je jedním z největších obilí a masa producentských zemích na celém světě. To znamená, že obory nabízené zaměřit na zapojení studentů v několika aspektech týkajících se udržitelné zemědělské a živočišné produkce v tropech

Předmět: Školení školitelů Gaia Education

Gaia Education
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Spojené království Forres Kanada Shawnigan Lake Thajsko Prachuap Khiri Khan Brazílie Rio de Janeiro + 5 více

Pokud jste se ponořili do hloubky našeho ponořujícího programu Face-to-Face Ecovillage Design Education (EDE) v komunitě někde na světě, budete vědět, že to je životní zkušenost. Prostřednictvím toho mnoho z nich nalezlo hlubší účel a smysl a dokonce se změnilo ve své komunitě, ve své životní práci.

Portugalský jazyk a kultura

Dialogo - study in Brazil
Kampus Kombinované 1 - 24 týdny Přihlašování započato Brazílie Salvador

Hlavním cílem kurzu je přivést studenty k dosažení dobré komunikační dovednosti v portugalštině, s úspěchem. To znamená, že nejenže budou učit gramatiku a slovní zásobu, ale také poslech, čtení, psaní a ústní produkce, ať už formálních nebo hovorových kontextech. Úvod do brazilské způsobu života, zvyků a sociálních zvyklostí, politiky a kultury důležitou součástí je také ...

Samozřejmě v oblasti společenské odpovědnosti

Kulturstudier
Kampus Denní studium 1 semestr Kontaktuj školu Argentina Buenos Aires

Corporate Social Responsibility (CSR) je oblast výzkumu, který nabízí příležitosti pro společnosti s cílem zlepšit jejich podnikání zapojením odpovědně přírodního a sociálního prostředí. Kulturstudier nabízí tři různé oblasti CSR kurzy, úrovně 1,2 a 3. Můžete kombinovat všechny tři v jednom semestru, nebo smíchejte CSR se studiem ve španělštině nebo filozofie. Tyto kurzy jsou nabízeny ve spolupráci s Universidad Nacional de San Martin.

Dobrovolnický program v Buenos Aires, Argentina

Mente Argentina
Kampus Denní studium 4 - 18 týdny Únor 2020 Argentina Buenos Aires

Mente Argentina navrhl jedinečný dobrovolnický zážitek v Argentině, která je perfektní způsob, jak poznat nové lidi, ponořte se v argentinském kultuře a dělat rozdíl v zahraničí