ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Jižní Amerika

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Jižní Amerika je čtvrtým největším kontinentem. Je rozdělen politicky do 12 nezávislých zemí. Jižní Amerika je domov pro majestátní pohoří And a tajemné řeky Amazonky. Svět 's největší deštný prales s miliony druhů exotických zvířat, je také nalezený v Jižní Americe.

Kurzy v Jižní Amerika - Veškeré informace o kurzech v Jižní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Amerika zde.

nalezené výsledky Filter

Obecný kurz Španělska (15 hodin týdně)

Universidad de La Sabana - Department of Foreign Languages and Cultures
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 24 týdny Přihlašování započato Kolumbie Chía + 1 více

Budete pracovat na 4 jazykových dovednostech: psaní, mluvení, čtení a poslechu (budete po celou dobu trénovat novou slovní zásobu a gramatiku). Poskytneme vám průvodce třídy, takže nebudete muset kupovat žádný další materiál; budete potřebovat pouze slovník.

Předmět: Námořní vědy, obchodní a kulturní cesta v Coquimbo

Universidad Católica del Norte
Kampus Denní studium 2 - 4 týdny Přihlašování započato Chile Coquimbo

Významná vzdělávací zkušenost v nádherné oblasti Coquimbo, kulturní a magické místo. Programy jsou koncipovány tak, aby poskytovaly komplexní zkušenosti, včetně kvalitního akademického vzdělávání, aktivit v oblasti zasazených do krajiny obklopené plážemi, kde si návštěvníci mohou užívat, sdílet a vyměňovat si zkušenosti. AIChile Team představí historické a kulturní památky, přírodní zajímavosti, jako je muzeum a dům Gabriela Mistral, údolí Elqui, společnosti Pisco, ostrov Damas, rezervace Penguins a další fantastická místa.

Technologie v logistice

Uniminuto
Kampus Denní studium 6 semestry Leden 2020 Kolumbie Bello

Program logistických technologií univerzitní společnosti Minuto de Dios má za cíl vytvořit integrální odborníky se společenskou odpovědností, připraveny takticky a operativně řídit logistické činnosti dodavatelského řetězce systematickým přístupem, vysoce inovativní, vyškolení k řešení problémů a zvýšení alternativy, které zaručují splnění příslibu služby a spokojenost investora.

Kurz sociální komunikace

Fundación Universitaria Popayán - Univida
Online forma Denní studium Kombinované 8 semestry Přihlašování započato Kolumbie Popayán + 1 více

Program sociální komunikace ve virtuálním režimu nabízený FUP se snaží přispívat k rozvoji regionu a země školením integrovaných profesionálů s vysokým smyslem pro etiku a společenskou zodpovědnost, oddaných svému času a teritoriu, s důkladným školením. Teoretické a metodologické přispění ze své disciplíny k dialogu mezi různými sociálními aktéry a mírovému a dialogickému řešení konfliktů, odborníci schopní analyzovat, interpretovat a porozumět různým sociálním, politickým a kulturním procesům, jednat jako prostředník v participativních procesech inovací, rozvoje a sociální změny a tvořivě se integrovat do prostředí digitální komunikace prostřednictvím vytváření a správy obsahu.

Specializace v oblasti firemních financí

Universidad EIA
Kampus 2 semestry Leden 2020 Kolumbie Envigado

Profil kandidáta Specializace v oblasti podnikových financí předpokládá přijetí odborníků zejména z akademických oborů souvisejících s ekonomikou, účetnictvím, administrativou a inženýrstvím, který upřednostňuje multidisciplinární analýzu k dosažení komplexní koncepce financí a také zajišťuje určitou úroveň znalostí v základních nebo základních pojmech, které usnadňují proces učení a učení.

Jeden rok cestování v designu šperků

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo
Kampus Denní studium 184 hodiny Říjen 2019 Brazílie São Paulo

Kurz Šperky: Design

Kurz Kreativních procesů spolupráce - nový

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
Kampus Kombinované 3 měsíce Říjen 2019 Brazílie Rio de Janeiro

Kurz "Kolaborativní tvůrčí procesy" usiluje o to, aby se veřejnost osvobodila od předem stanovených konceptů ve vztahu ke kreativitě tím, že se v praktickém workshopu budou prezentovat možnosti myšlení a zároveň bude podporován rozpad hlavních tvůrčích překážek pomocí různých nástrojů.

Santiago - stáž na plný úvazek

IES Abroad
Kampus Denní studium 1 semestr Kontaktuj školu Chile Santiago

IES Internship v zahraničí rozvíjí vaše profesní dovednosti, schopnost komunikovat napříč kulturami a poskytuje věcné pracovní zkušenosti k tomu, abyste zahájili svou kariéru na dnešním konkurenčním trhu práce.

Specializace ve zpracování filmů

Escola Britânica de Artes Criativas
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Brazílie Pinheiros

Cílem kurzu je vytvořit skutečné editory, nikoli pouze editovat operátory softwaru. Ideální pro profesionály, kteří již pracují v audiovizuálním odvětví a potřebují prohloubit své znalosti a dovednosti, nebo pro studenty, kteří mají zájem o vysoce kvalitní výcvik a kteří ukončují absolvování oboru korelata.

Portugalský jazyk a kultura

Dialogo - study in Brazil
Kampus Kombinované 1 - 24 týdny Přihlašování započato Brazílie Salvador

Hlavním cílem kurzu je přivést studenty k dosažení dobré komunikační dovednosti v portugalštině, s úspěchem. To znamená, že nejenže budou učit gramatiku a slovní zásobu, ale také poslech, čtení, psaní a ústní produkce, ať už formálních nebo hovorových kontextech. Úvod do brazilské způsobu života, zvyků a sociálních zvyklostí, politiky a kultury důležitou součástí je také ...

Mostě obchodní anglický institut

Bridge Education Group
Kampus Denní studium Září 2019 Spojené státy americké Denver Argentina Buenos Aires Chile Santiago + 3 více

Jako student Bridge Business English se zaměříte na konverzační angličtinu, která se používá v obchodním kontextu,

Angličtina pro specifické účely (ESP)

English Training Lounge
Kampus Denní studium Září 2019 Spojené arabské emiráty Abu Dhabi Argentina Buenos Aires Kolumbie Bogotá Brazílie Rio de Janeiro Chile Santiago Mexiko Buenavista Dubai Thajsko Bangkok Čína Beijing Indie Delhi Vietnam Hanoi Hongkong Hong Kong Malajsie Kuala Lumpur Saúdská Arábie Riyadh Jižní Korea Seoul Shanghai Singapur Singapore Tchaj-wan Taipei Japonsko Tokyo Indonésie Jakarta Španělsko Barcelona Německo Berlin Švýcarsko Bern + 41 více

Angličtina pro specifické účely (ESP) je přístup, student-střed na výuku angličtiny, která se zaměřuje na rozvíjení komunikativní kompetence ve specifické oblasti, jako jsou: účetnictví, letecké dopravy, obchod, IT, vzdělávání, inženýrství, lékařství a tak dále.

Redação publicitária

Miami Ad School - São Paulo
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Brazílie São Paulo

No curso de Redação Publicitária da Miami Ad School/ESPM, você encontra tudo isto: desafio, vida real e, claro, muita refação. É o desafio de pensar criativamente traduzido em palavras, e essas palavras traduzidas no seu sucesso.

víno výuka v Buenos Aires, Argentina

Mente Argentina
Kampus Denní studium 2 - 8 týdny Únor 2020 Argentina Buenos Aires

Argentinský úžasné víno-produkovat tradice je stále více mezinárodní pozornost, než kdy předtím. Dnes, to je hlavní výrobce vín z Jižní Ameriky (5. na světě), s více než 1,3 miliardy l vyrobených ročně.Zvláště známý pro jeho hluboké,

Vedoucí cesta k úspěchu v Latinské Americe, 17. vydání

Universidad UADE
Kampus Denní studium 14 týdny Březen 2020 Argentina Buenos Aires

Jedinečný mezinárodní management program, dodal 100% v angličtině s mezinárodními a místními studenty z Argentiny.