ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy - Zde naleznete Kombinované kurzy.

Kombinované kurzy - Veškeré informace o Kombinované kurzech. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

ENGLISH AS SECOND JAZYK (ESL)

Parkland College
Kampus Denní studium Kombinované 2 semestry Září 2019 Spojené státy americké Champaign + 1 více

Nabízí více než 100 Associates stupně a certifikační programy, Parkland College je dobře známý pro své malé žáků ve třídě, state-of-the-art vybavení, včetně učení prostředí, a sympatický fakulty.

Podnikatel Lab Emerge

Entrepreneur Lab by CIEE
Kampus Denní studium Kombinované 6 týdny Kontaktuj školu Německo Berlin Spojené království London + 3 více

Vytvořte a rozvíjejte životaschopný podnikatelský nápad, pak jej převezměte od konceptu až po kompletní obchodní plán a pitch ready for the investor. Přineste obchodní problém, který byste chtěli vyřešit, nebo jej poskytneme od skutečné společnosti - pak ji řešíme a rozšiřujeme. Vypište svůj životopis a získejte cenné osvědčení, když získáte chuť začínající kultury, zdokonalujete základní dovednosti a získáte mezinárodní výhodu.

Obecný kurz Španělska (15 hodin týdně)

Universidad de La Sabana - Department of Foreign Languages and Cultures
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 24 týdny Přihlašování započato Kolumbie Chía + 1 více

Budete pracovat na 4 jazykových dovednostech: psaní, mluvení, čtení a poslechu (budete po celou dobu trénovat novou slovní zásobu a gramatiku). Poskytneme vám průvodce třídy, takže nebudete muset kupovat žádný další materiál; budete potřebovat pouze slovník.

Předmět: Kurzy skupinových kurzů

XMandarin Chinese Language Centre
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 4 - 24 týdny Přihlašování započato Čína Qingdao + 2 více

Připojte se ke třídě Group a studujte čínštinu se studenty na stejné úrovni jako vy a seznamte se s lidmi z celého světa. Spolu se svými spolužáky můžete ve třídě snadno komunikovat a připojit se k našim mimoškolním aktivitám, jako jsou kurzy vaření, turistika v horách, návštěva tradičního čajového ateliéru atd. A kontaktovat čínskou kulturu.

STU čínské jazykové centrum

Shantou University
Kampus Denní studium Kombinované Přihlašování započato Čína Shantou

Centrum čínského jazykového vzdělávání bylo založeno v roce 1986 se souhlasem Úřadu čínské jazykové rady International a je centrem čínského jazykového vzdělávání pro cizince a také centrem v Číně, kde se připravují učitelé čínského jazyka pro studenty jihovýchodní Asie. Je to jedno z nejstarších čínských jazykových a kulturních center v Jižní Číně.

Německý kurz intenzivního kurzu

Deutschinstitut.at
Kampus Kombinované 1 - 12 měsíce Říjen 2019 Rakousko Vienna

Naše dobře zavedené německé intenzivní kurzy pokrývají všechny úrovně od A1 do C1. Nejlepší způsob, jak se důkladně učit německy, každý den, 5 dní v týdnu!

Přípravný kurz TOEFL

New America College
Kampus Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené státy americké Denver

Přípravný kurz TOEFL poskytne studentům dovednosti potřebné k úspěšnému zodpovězení otázek a dokončení úkolů na testu TOEFL iBT. Studenti se seznámí s testovacím formátem TOEFL, stejně jako se učí testovací dovednosti a strategie pro každou ze čtyř částí testu TOEFL: čtení, psaní, mluvení a poslech.

Angličtina jako druhý jazyk

Felician University
Kampus Denní studium Kombinované 9 - 12 měsíce Září 2019 Spojené státy americké Rutherford + 1 více

Program angličtiny Felician University jako druhého jazyka (ESL) je komplexní program ESL s celoročním intenzivním vyučováním jazyků a kulturním ponořením. Náš program vás připraví k zápisu do studijního programu, ke vstupu na konkurenční trh práce nebo jednoduše ke zlepšení vašich poslechových, mluvících, čtecích a psacích dovedností.

Obecná angličtina Školení

Melbourne City College Australia
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 52 týdny Leden 2020 Austrálie Melbourne + 1 více

Naše kurzy obecné angličtiny jsou určeny pro lidi, kteří chtějí zlepšit plynulost, přesnost a důvěru v angličtině. Naše kurzy také zlepší znalosti anglického jazyka, které jsou nezbytné pro cestování, pracovní účely nebo pro osobní zájem.

Kurzy obecné angličtiny

English Language Ireland
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 25 týdny Září 2019 Irsko Carlow + 1 více

Na našem kurzu obecné angličtiny budete hodně mluvit! Třídy jsou skvělé pro studenty i pro profesionály. Máte 20 hodin týdně, abyste se zaměřili na vaše potřeby. Zlepšete svoji úroveň, udělejte nové mezinárodní přátele a vychutnejte si bezplatnou občerstvení v ranní přestávce. Naše malé skupiny zaručují osobní pozornost všem našim studentům. Přijďte a cvičit svou angličtinu v Carlow, nádherném irském městě v Irském starověkém východě.

Angličtina jako druhý jazyk (ESL)

Slippery Rock University
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 14 týdny Září 2019 Spojené státy americké Slippery Rock + 1 více

Učte se anglicky jako druhý jazyk na Slippery Rock University ! Zjistěte rozdíly SRU angličtiny jako programy druhého jazyka! Program SRU ESL je hrdý na kvalitní vzdělání, cenově dostupné výuku, bezpečný školní areál v malém městečku a globální komunitu.

Kurzy ministrů na pracovišti

St John's College
Online forma Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Spojené království Nottingham

Kurz ministrů na pracovišti vede k certifikátu (HE) v teologii, ministerstvu

Obecné francouzské kurzy - možnost 3

Institut Europeen De Francais
Kampus Kombinované 1 - 48 týdny Kontaktuj školu Francie Montpellier

Doporučujeme naše obecné kurzy francouzštiny, pokud jste alespoň 17 let, nebo dospělí a chcete-li se učit francouzsky, nebo dokončit své jazykové dovednosti pro osobní, školní nebo obchodní účely s programem dlouhodobé nebo krátkodobé, dlouhodobé ponoření.

Profesionální kuchařské kurzy

Bangkok Thai Cooking Academy
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 8 týdny Přihlašování započato Thajsko Bangkok + 1 více

Nabízíme kurzy v angličtině pro začátečníky i zkušené kulinářské profesionály. Můžeme vás odvést z místa, kde jste nyní na vyšší úroveň kulinářských dovedností. Studujte od 1-10 týdnů učí thajské, čínské, japonské, korejské a vietnamské kuchyně. Vzdělávací víza pro ty, kteří studují nejméně 6 týdnů, včetně stáží v thajských hotelech a restauracích.

Intenzivní nebo polointenzivní výuka Pět dní v týdnu

The New England School of English
Kampus Denní studium Kombinované 4 - 16 týdny Září 2019 Spojené státy americké Cambridge + 1 více

Učební plán NESE je rozdělen do 10 úrovní intenzivního vyučování. V každé úrovni navštěvujete kurzy každý den od 9:00 - 3:15 každý den (intenzivní program) nebo od 9:00 do 12:30 (polointenzivní program).