Filter
Kurzy
Demokratická republika Kongo Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy v Demokratická republika Kongo - Zde naleznete kurzy v Demokratická republika Kongo

Existují stovky národně uznávaných odborných kvalifikací a školení z předních světových poskytovatelů vzdělávání. Cíle kurzu by měl vést k vyučovací metody a zájem studentů.

Studenti, kteří chtěli dozvědět o kultuře specifické kuchyně a zábavy se mohou těšit školní docházky v Konžské demokratické republiky (Zair), protože jídlo a hudba jsou dva z země 's nejpopulárnější zábav. Stovky různých etnik nazývají domovské země, a francouzština je nejčastější z 242 mluvených jazyků.

Kurzy v Demokratická republika Kongo - Veškeré informace o kurzech v Demokratická republika Kongo. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Demokratická republika Kongo přímo zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

L’Université Catholique Du Congo

Studenti, kteří se agregace program středního vzdělávání ve vyšším stupni normálně zkoušky na konci druhého roku licence. Ty se důrazně doporučuje dodržovat obecný průběh ... [+]

AGREGACE ODDĚLENÍ středního vzdělání vyššího stupně

Připojené k Filozofické fakultě, katedra agregace středního školství vyššího stupně je kromě fakulty. Jeho cílem je vzdělávání a odborná příprava učitelů sekundárního vzdělávání držitelů licencí stupně z jakékoli stávající fakulty UCC.

Tento interdisciplinární obor je jedním z účinných nástrojů privilegované pohonem a přenosem vzdělávání mládeže v morálních a duchovních hodnot podle křesťanského vidění.

To je také v provozu stávajících schopností a má za cíl poskytnout na licence, kteří chtějí pedagogiku přenosu nezbytné pro jejich budoucí učitelské profese, podle křesťanské vize nedílná vzdělání.... [-]

Demokratická republika Kongo Kinshasa
Únor 2020
Francouzština
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině