ACADEMICCOURSES

Kulinářské umění kurzy Ferrières-en-Brie

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Kulinářské umění je studium přípravu a prezentaci potravin. Studenti, kteří chtějí studovat tuto oblast může trvat hodiny, jako je pečivo, víno a jídlo párování, výživy, vedení restaurace, alternativních surovin, hygienou a receptu písemně.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Postgraduální kurzy a manažerské kurzy v Kulinářské umění Francie, Ferrières-en-Brie. Získtejte informace o školách a programech. Pomocí tří kliků kontaktujte přijímací kancelář.

1 Výsledky v Kulinářské umění, Ferrières-en-Brie Filter

Certifikovaný vzdělávací program v Boulangerie

Ferrieres Paris
Kurzy
<
Denní studium
<
6 měsíce
Angličtina
Francouzština
Kampus

Zaměřuje se na studenty a odborníky, kteří se rekvalifikují, tento program tréninku na plný úvazek probíhá po dobu 6 měsíců a zahrnuje 2měsíční stáž v ekosystému Ferrières, kt ...

Čtěte více