ACADEMICCOURSES

Kurzy Kulinářské umění v Portugalsko - Zde naleznete kurzy Kulinářské umění v Portugalsko

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Studenti, kteří studují kulinářské umění se seznámí s širokou škálu tříd spojených s potravinovým a pohostinství. Spolu s učením různé techniky, jak se připravit položky jídla, studenti mohou mít i některé obchodní předměty vztahující se k průmyslu.

Portugalsko je jeden z nejteplejších evropských zemí. Univerzitní programy jsou velmi cenově dostupné. Ve skutečnosti Portugalsko má jeden z nejnižších životních nákladů pro studenty. Užijte si velké pláže v Algarve nebo staré křídla historie v hlavním městě Lisabonu.

Kurzy Kulinářské umění v Portugalsko - Veškeré informace o kurzech Kulinářské umění v Portugalsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Portugalsko zde!

1 Výsledky v Kulinářské umění, Portugalsko Filter

C.Te.SP v oblasti gastronomie, cestovního ruchu a dobrých životních podmínek

Instituto Politécnico de Viseu
Kurzy
Říj 2021
Angličtina
Portugalština
Kampus

Navrhovat, plánovat a provádět, samostatně nebo pod vedením, činnosti související s hotelem, lázněmi, termálními a stravovacími jednotkami, zejména v oblastech ubytování, rece ...

Čtěte více