ACADEMICCOURSES

Kulinářské umění kurzy Great Barrington

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Kulinářské umění je studium přípravy a aranžování jídla. Studenti se naučí vytvářet umělecká díla, která jsou také vhodné k jídlu. Studenti si mohou vybrat ke studiu jednu konkrétní oblast, nebo se dozvědět všeobecnostma mnoha různých specialit.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Postgraduální kurzy a manažerské kurzy v Kulinářské umění Spojené státy americké, Great Barrington. Získtejte informace o školách a programech. Pomocí tří kliků kontaktujte přijímací kancelář.

1 Výsledky v Kulinářské umění, Great Barrington Filter

Centrum pro studium potravin

Bard College At Simon's Rock
Kurzy
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Koncentrace studia potravin vám pomůže rozšířit váš akademický potenciál a následovat vaše vášně, což nakonec povede k úspěšné kariéře.

Čtěte více