ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Kypr - Zde naleznete kurzy v Kypr

Existují stovky národně uznávaných odborných kvalifikací a školení z předních světových poskytovatelů vzdělávání. Cíle kurzu by měl vést k vyučovací metody a zájem studentů.

Kypr, oficiálně Kyperská republika, je ostrovní stát ve východní části Středozemního moře. Kypr je třetí největší a třetí nejlidnatější ostrov ve Středozemním moři, a členský stát Evropské unie.

Kurzy v Kypr - Veškeré informace o kurzech v Kypr. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kypr přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Převést na AASA

Crew Academy
Kampus Denní studium 5 dny Přihlašování započato Kypr Larnaca

Posádky v kabině, které jsou mimo měnu kvůli nepřítomnosti z letových povinností po dobu delší než 5 let, a posádky v kabině, které jsou držiteli kvalifikací pro neevropské posádky, mohou nyní snadno převést na ATESTACE CESTOVNÍHO CESTU EASA CABIN.

Osvědčení kabinové posádky

Crew Academy
Kampus Denní studium 15 dny Přihlašování započato Kypr Larnaca

Kurz zahrnuje veškerý teoretický a praktický výcvik podle EU 290/2012, příloha V a dodatek 1 k části CC.

Program řízení a stravování

Kasa High School
Kampus Denní studium Září 2020 Kypr Nicosia

Kasa High School je naší střední školu založenou v roce 1961. Přijímáme zahraniční žáky ve věku od 16 do 20 let, kteří dokončili 10. třídu střední školy (matric) ve své zemi. S certifikátem KHS Leaving, budou snadno přijati na jakoukoli univerzitu nebo vysokou školu po celém světě.

Samozřejmě v ιατα / FIATA nebezpečné zboží počáteční / recidivující

Airtravel Aviation Academy
Kampus Denní studium Září 2020 Kypr Strovolos

Vzdělávací program IATA, nákladu a nebezpečným zbožím řádu se skládá z výcvikového kurzu, vztahující se k přenášení břemen v oblasti letectví. Program je zaměřen na plné porozumění a uplatnění v praxi IATA manuálu, nebezpečného zboží předpisů pro leteckou dopravu.

Samozřejmě v nákladovém IATA úvodních

Airtravel Aviation Academy
Kampus Denní studium Září 2020 Kypr Strovolos

Absolventi a držitelé diplomů IATA / FIATA úvodní mít všechny potřebné znalosti a dovednosti pro kariéru v oblasti nákladní dopravy. Jsou schopni zařídit a rezervace pro mezinárodní dopravu. Mají schopnost vypočítat správné hodnoty a odpovídající poplatky za kusových zásilek & Special Cargo. Odpovědi správné a užitečných rad zákazníkům za dopravu zboží. A konečně bylo možné dokončit letecký nákladní list v souladu s předpisy a postupy IATA.

Samozřejmě v IATA / FIATA nákladu úvodních

Airtravel Aviation Academy
Kampus Denní studium Září 2020 Kypr Strovolos

IATA / FIATA Cargo Úvodní kurz

Samozřejmě v IATA letecká palubních průvodčích

Airtravel Aviation Academy
Kampus Denní studium Září 2020 Kypr Strovolos

Jednou z hlavních priorit letectví je specializovaný výcvik palubních průvodčích. Absolventi a držáky palubních průvodčích diplom IATA letectví mají schopnost se pohybovat v na trhu, který nabízí jedinečné zážitky, výhody a okamžité obnovení v obou leteckých společností a na zahraničních firem. Tento program je navržen tak, IATA a pokrývá veškeré potřebné dovednosti a znalosti týkající se povolání ve vztahu k záchranným prostředkům, postupy používané pečovatelů v rámci problematiky služby letadel a cestujících.