Filter
Kurzy
Malta Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované kurzy Letectví v Malta - Zde naleznete Kombinované kurzy Letectví v Malta

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Podniky ve zpracovatelském průmyslu letecké a řízení letu, mimo jiné, mohou najmout studenty, kteří studovali letectví. Toto pole společnosti s praktickými aspekty letecké dopravy, jako je design, využívání a dopad na životní prostředí. To také zahrnuje studium strojírenství a fyziky.

Malta je jižní evropské země ve Středozemním moři 80 km jižně od Sicílie a 333 km severně od Libye. Malta se vztahuje jen něco málo přes 316 km ², což je jeden z zemí na světě 's nejmenší a nejhustěji obydlený.

Kombinované kurzy Letectví v Malta - Veškeré informace o Kombinované kurzech Letectví v Malta. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Letectví, Malta

Camas Malta

Pracovat jako palubní průvodčí pro velkou leteckou společnost je vzrušující a náročný zážitek. Vedle odvozu do exotických destinací vyžaduje práce také vysoký stupeň odpo ... [+]

JAK JSOU KABINOVÝ CREW

Pracovat jako palubní průvodčí pro velkou leteckou společnost je vzrušující a náročný zážitek. Vedle odvozu do exotických destinací vyžaduje práce také vysoký stupeň odpovědnosti a specializace, aby byla zajištěna bezpečnost a komfort cestujících v souladu s průmyslovými předpisy.

Tento kurz je ideální pro mladé profesionály, kteří chtějí získat náskok ve své profesi, představovat dovednosti a povinnosti v souladu s očekáváním předními světovými leteckými společnostmi. Zvláštní důraz je kladen na zákaznické služby a postupy pro nakládání s neobvyklé situace během letu, s konečnou modulu samozřejmě dává užitečné tipy pro dokončení procesu náboru.... [-]

Malta Saint Julian's
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině