ACADEMICCOURSES

Kombinované kurzy Letectví v Malta - Zde naleznete Kombinované kurzy Letectví v Malta

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Podniky ve zpracovatelském průmyslu letecké a řízení letu, mimo jiné, mohou najmout studenty, kteří studovali letectví. Toto pole společnosti s praktickými aspekty letecké dopravy, jako je design, využívání a dopad na životní prostředí. To také zahrnuje studium strojírenství a fyziky.

Malta je jižní evropské země ve Středozemním moři 80 km jižně od Sicílie a 333 km severně od Libye. Malta se vztahuje jen něco málo přes 316 km ², což je jeden z zemí na světě 's nejmenší a nejhustěji obydlený.

Kombinované kurzy Letectví v Malta - Veškeré informace o Kombinované kurzech Letectví v Malta. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Letectví, Malta Filter

Iata kurz - výcvik posádek letecké společnosti

Camas Malta
Kurzy
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Kampus

Pracovat jako palubní průvodčí pro velkou leteckou společnost je vzrušující a náročný zážitek. Vedle odvozu do exotických destinací vyžaduje práce také vysoký stupeň odpovědno ...

Čtěte více