Filter
Kurzy
Evropa Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované kurzy Letový instruktor v Evropa - Zde naleznete Kombinované kurzy Letový instruktor v Evropa

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Letoví instruktoři učí jiné kandidáty v oblasti letectví, jak pilotovat letadlo. Instruktoři jsou školeni ve vlastních pedagogických dovedností, aby Autobus Jiný piloty, používat jak na zemi a za letu školení předávat své znalosti.

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

Kombinované kurzy Letový instruktor v Evropa - Veškeré informace o Kombinované kurzy Letový instruktor v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Letový instruktor, Evropa

Martinair Flight Academy

Školení pro letový instruktor (letový instruktor = FI), jakož i školení pro přístrojové létání instruktora (Instrument Rating instruktor = IRI a Multi Engine instruktor = ... [+]

Školení pro letový instruktor (letový instruktor = FI), jakož i školení pro přístrojové létání instruktora (Instrument Rating instruktor = IRI a Multi Engine instruktor = MEI) jsou specializované školení.

FI - letový instruktor Školení pro letový instruktor (základní vzdělávání) je již součástí Martinair Flight Academy po mnoho let. Požadavky pro spuštění školení jsou platné CPL s září třídní (licence EASA). Minimální 5 hodin musí letět v posledních 6 motnhs předcházejících začátku kurzu a vstupní test musí být předány. Tato zkouška je povinná.

Náležitosti v teoretické části výcviku letového instruktora jsou především výuku pilotů studenta o aerodynamiky a leteckého práva a naučit se, jak dát klasickou briefingy.... [-]

Nizozemsko Lelystad
Září 2019
Angličtina,Holandský
Kombinované
6 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině