ACADEMICCOURSES

Kombinované kurzy Letový instruktor v Nizozemsko - Zde naleznete Kombinované kurzy Letový instruktor v Nizozemsko

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Chcete-li mít možnost provozovat letadla, studentské piloti studovat oblasti letectví, spolu s bezpečnostním normám a předpisům. Letoví instruktoři jsou zodpovědné za výuku těchto znalostí pro studující jak v učebně a cvičení tréninku.

Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy v Karibiku. Anglicky mluvící studenti budou mít žádné problémy s nalezením vhodných kurzů. Pro zahraniční studenty se vztahují na vysokých školách v Nizozemsku, několik stipendií jsou k dispozici.

Kombinované kurzy Letový instruktor v Nizozemsko - Veškeré informace o Kombinované kurzech Letový instruktor v Nizozemsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Letový instruktor, Nizozemsko Filter

Letový instruktor hřiště (fi)

Martinair Flight Academy
Kurzy
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
6 měsíce
Angličtina
Holandský
Kampus

Školení pro letový instruktor (letový instruktor = FI), jakož i školení pro přístrojové létání instruktora (Instrument Rating instruktor = IRI a Multi Engine instruktor = MEI) ...

Čtěte více