ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Licence dopravního pilota (ATPL) v Řecko - Zde naleznete Kombinované kurzy Licence dopravního pilota (ATPL) v Řecko

Existují stovky národně uznávaných odborných kvalifikací a školení z předních světových poskytovatelů vzdělávání. Cíle kurzu by měl vést k vyučovací metody a zájem studentů.

U komerčních pilotů, kteří mají alespoň 1500 letových hodin a jsou schopni absolvovat teoretické zkoušky, může být zajímavé provozovat pilotní leteckou dopravu (ATPL). ATPL je nejvyšší licence udělená civilním pilotům, což jim umožňuje být velitelem letadel nad 5700 kg.

Řecko, oficiálně Helénská republika nebo Hellas jak požadoval od pradávna, je země v jihovýchodní Evropě. Podle sčítání lidu 2011, Řecko 's populace je kolem 11 milionů.

Kombinované kurzy Licence dopravního pilota (ATPL) v Řecko - Veškeré informace o Kombinované kurzech Licence dopravního pilota (ATPL) v Řecko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Licence dopravního pilota (ATPL), Řecko Filter

ATPL integrovaný kurz

Global Aviation
Kampus Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíce Září 2019 Řecko Pireas + 1 více

0-ATPL (A) Integrovaná je kompletní kurz určen pro výcvik pilota-žáka od nuly až do ATPL zmrazen a získat CPL / IR / MEP.