ACADEMICCOURSES

Kombinované kurzy Licence dopravního pilota (ATPL) v Řecko - Zde naleznete Kombinované kurzy Licence dopravního pilota (ATPL) v Řecko

Existují stovky národně uznávaných odborných kvalifikací a školení z předních světových poskytovatelů vzdělávání. Cíle kurzu by měl vést k vyučovací metody a zájem studentů.

U komerčních pilotů, kteří mají alespoň 1500 letových hodin a jsou schopni absolvovat teoretické zkoušky, může být zajímavé provozovat pilotní leteckou dopravu (ATPL). ATPL je nejvyšší licence udělená civilním pilotům, což jim umožňuje být velitelem letadel nad 5700 kg.

Řecko, oficiálně Helénská republika nebo Hellas jak požadoval od pradávna, je země v jihovýchodní Evropě. Podle sčítání lidu 2011, Řecko 's populace je kolem 11 milionů.

Kombinované kurzy Licence dopravního pilota (ATPL) v Řecko - Veškeré informace o Kombinované kurzech Licence dopravního pilota (ATPL) v Řecko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

4 Výsledky v Licence dopravního pilota (ATPL), Řecko Filter

ATPL modulového kurzu

Global Aviation
Kurzy
Zář 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

0 - ATPL (A) Modular je kombinací školení. Kurz začíná s průběhem soukromého pilota (PPL).

Čtěte více

Integrované ATPL s spolupráce vícečlenné posádky (MCC)

Skies Aviation Academy
Kurzy
Zář 2020
<
Denní studium
<
12 měsíce
Angličtina
Kampus

Kurz EASA Integrovaný ATPL je určen pro studenty od nuly praxe v létání až do zmrzlého ATPL v přibližně 12 až 14 měsíců, od ukončení tohoto programu se budou moci pracovat jak ...

Čtěte více

Atpl integrace

Superior Air
Kurzy
<
Denní studium
<
16 měsíce
Angličtina
Kampus

Naše ATPL integrovaný kurz je navržen tak, aby školení pro studenty, kteří chtějí, aby se stala profesionální piloty pouze v jednom roce na vysoké úrovni. Žádné předchozí zkuš ...

Čtěte více

ATPL integrovaný kurz

Global Aviation
Kurzy
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
12 měsíce
Angličtina
Kampus

0-ATPL (A) Integrovaná je kompletní kurz určen pro výcvik pilota-žáka od nuly až do ATPL zmrazen a získat CPL / IR / MEP.

Čtěte více