ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Licence dopravního pilota (ATPL) v Řecko - Pireas - Zde naleznete Kombinované kurzy Licence dopravního pilota (ATPL) v Řecko - Pireas

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Licenční komerční piloti, kteří chtějí letět s letadly o hmotnosti vyšší než 5700 kg, mohou chtít vykonávat Pilotní licenci pro leteckou dopravu (ATPL). K získání kvalifikace ATPL musí být piloti držiteli licence CPL, zaznamenali alespoň 1500 letových hodin a byli schopni absolvovat teoretické zkoušky.

Řecko vyvinula svůj vzdělávací systém vysokoškolského vzdělávání v horní části. Více než 40% všech Řeků žije v Aténách, a tam je také, kde se nejlepší příležitost, aby usilovaly o vyšší úroveň vzdělávání. Hraničí s Albánií, Makedonií, Bulharskem a Tureckem, Řecko je turistickou perlou s jedním z pláží na světě 's fantastickými.

Piraeus město je významný přístav, který se řadí jako největší osobní přístav v kontinentu a třetí největší na celém světě, takže je země je hlavní přístav. To má dvě hlavní instituce vyššího vzdělávání, které nabízí celou řadu programů.

Kombinované kurzy Licence dopravního pilota (ATPL) v Řecko - Pireas - Veškeré informace o Kombinované kurzech Licence dopravního pilota (ATPL) v Řecko - Pireas Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Licence dopravního pilota (ATPL), Pireas Filter

ATPL integrovaný kurz

Global Aviation
Kampus Denní studium Kombinované 12 - 36 měsíce Září 2019 Řecko Pireas + 1 více

0-ATPL (A) Integrovaná je kompletní kurz určen pro výcvik pilota-žáka od nuly až do ATPL zmrazen a získat CPL / IR / MEP.