ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Licence pro obchodní piloty v Řecko - Megara - Zde naleznete Kombinované kurzy Licence pro obchodní piloty v Řecko - Megara

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Snaha o vzdělání pro průkaz způsobilosti obchodního pilota může studentům poskytnout mnoho pracovních příležitostí, které je mohou vést do zahraničí. Může jim poskytnout pověření pro letadlové lety pro většinu významných leteckých společností na světě.

Řecko, oficiálně Helénská republika nebo Hellas jak požadoval od pradávna, je země v jihovýchodní Evropě. Podle sčítání lidu 2011, Řecko 's populace je kolem 11 milionů.

Kombinované kurzy Licence pro obchodní piloty v Řecko - Megara - Veškeré informace o Kombinované kurzech Licence pro obchodní piloty v Řecko - Megara Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Licence pro obchodní piloty, Megara Filter

Průkaz způsobilosti obchodního pilota (h)

Superior Air
Kampus Denní studium Kombinované 18 - 36 měsíce Přihlašování započato Řecko Megara + 1 více

Cílem modulového kurzu "Licencování pro komerční pilotní výcvik" (H) je vycvičit držitele průkazů způsobilosti pilota PPL (H) nebo ICAO / JAA na úroveň odborné způsobilosti potřebné k provozování jednopilotních jednomotorových vrtulníků v komerční letecké dopravě. Budete také moci získat EASA CPL (H).