ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Licence pro soukromé piloty v Spojené státy americké - San Diego - Zde naleznete Kombinované kurzy Licence pro soukromé piloty v Spojené státy americké - San Diego

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

San Diego je hlavní město provincie Kalifornie, který se nachází na pobřeží Tichého oceánu. San Diego je považován za jeden z nejvíce vzdělaných měst USA. Průzkum ukazuje, že asi 41 procent z jedince na nebo nad 25 let věku jsou alespoň bakalářský titul držitele.

Kombinované kurzy Licence pro soukromé piloty v Spojené státy americké - San Diego - Veškeré informace o Kombinované kurzech Licence pro soukromé piloty v Spojené státy americké - San Diego Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Licence pro soukromé piloty, San Diego Filter

Pilotní průkaz soukromého

San Diego Flight Training International
Kampus Denní studium Kombinované 8 - 12 týdny Září 2019 Spojené státy americké San Diego + 1 více

Private Pilot Certification Kurz bude první seznámení studenta moderní letectví. Žadatel obdrží minimálně 35 hodin letového výcviku a 70 hodin zemi a / nebo výuku ve třídě.