ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Lucembursko - Zde naleznete kurzy v Lucembursko

Univerzity a vysoké školy stanovit své vlastní přijímací požadavky na vysokoškolských kurzů, a tak se výrazně liší. V závislosti na kurzu může absolvent být schopen dostat se do vyššího vzdělávání s řadou kvalifikací. Pokud jste 're použití udělat nadace studijní obor, možná zjistíte, že praxe je vzít v úvahu vedle žádnou kvalifikaci máte. Některé instituce vyššího vzdělávání a školy nabízejí nultých ročníků jako příprava pro určité studijních oborů. Obvykle don 't výsledkem samostatných kritérií prostě nárok na zadání studijní program sám. Nultých ročníků jo 't v dosahu všech studijních programů, nicméně.

Lucembursko, oficiálně Lucemburské velkovévodství, je vnitrozemský stát v západní Evropě, hraničí s Belgií, Francií a Německem.

Kurzy v Lucembursko - Veškeré informace o kurzech v Lucembursko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Lucembursko přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Co-aktivní koučování | základy

Schouten Global
Kampus Denní studium 2 - 3 dny Kontaktuj školu Německo Mnichov Nizozemsko Amsterdam Švýcarsko Curych Heidelberg Hamburg Zeist Belgie Brusel Lucembursko Lucemburk Ženeva + 12 více

Aktivovaný program Co-Active Coaching Fund (CTI) akreditovaný ICF: zaměřuje se na individuální koučování; Evokuje transformaci; Dosahuje vyšší úspěchy a hlubší spojení a naplnění; Je první část 6měsíčního tréninkového programu Co-Active Coach.