ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy v Malajsie - Shah Alam - Zde naleznete Kombinované kurzy v Malajsie - Shah Alam

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Malajsie je federativní konstituční monarchie v jihovýchodní Asii. Skládá se ze třinácti států a tří federálních území a má celkovou masy 329.847 km2 oddělených Jihočínského moře do dvou podobně velkých regionů, poloostrovní Malajsii a malajské Borneo.

Selangor město je známé pro dobrou populaci studenty, kteří hledají postgraduální a doktorské tituly v Humanitní vědy a umění. UNISEL Universiti Selangor je jedním z nejlepších univerzit v Malajsii.

Kombinované kurzy v Malajsie - Shah Alam - Veškeré informace o Kombinované kurzech v Malajsie, Shah Alam. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Ústav autorizovaných účetních v Anglii a Walesu (ICAEW)

Sunway University
Kampus Kombinované 3 - 5 roky Leden 2020 Malajsie Shah Alam

Kvalifikace ACA je celosvětově považována za jednu z předních obchodních a finančních kvalifikací a je uznávána a oceňována v praxi, průmyslem, obchodem a veřejným sektorem. Bezproblémové sloučení zkoušek s praktickým výcvikem na pracovišti vám plně vybaví všechny relevantní zkušenosti, dovednosti a odborné znalosti, abyste mohli přijímat správná rozhodnutí v reálném podnikovém prostředí.

Sdružení certifikovaných účetních (ACCA)

Sunway University
Kampus Denní studium Kombinované Leden 2020 Malajsie Shah Alam

Zaměstnavatelé po celém světě vyhledávají členy ACCA, aby vedli své podnikání k udržitelnému úspěchu. Vědomí, že členové ACCA jsou strategičtí myslitelé s vysokou etickou integritou, silnými finančními znalostmi a správným obchodním dokonalostem.