Filter
Kurzy
Malta Birkirkara Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované kurzy v Malta - Birkirkara - Zde naleznete Kombinované kurzy v Malta - Birkirkara

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Malta je jižní evropské země ve Středozemním moři 80 km jižně od Sicílie a 333 km severně od Libye. Malta se vztahuje jen něco málo přes 316 km ², což je jeden z zemí na světě 's nejmenší a nejhustěji obydlený.

Kombinované kurzy v Malta - Birkirkara - Veškeré informace o Kombinované kurzech v Malta, Birkirkara. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Learnkey Training Institute

Tento kurz poskytne studentům potřebné dovednosti pro práci v Office Administration a Accounts Department. Po dokončení tohoto kurzu bude student schopen vykonávat svou p ... [+]

Tento kurz uznává Národní komise pro další a vyšší vzdělávání (NCFHE) jako úroveň 4 maltského kvalifikačního rámce a evropský rámec kvalifikací pro celoživotní učení.

Cíle kurzu:

Tento kurz poskytne studentům potřebné dovednosti pro práci v Office Administration a Accounts Department. Po dokončení tohoto kurzu bude student schopen vykonávat svou práci dobře v kanceláři.

Znalost

Dobrá znalost metod manažerského účetnictví, účasti na schůzkách a zápisu ze schůze, telefonické dovednosti, důkladné seznámení se s úpravou hmotného majetku a příslušných výpočtů odpisů, výpočty pro vyřazení majetku a vedení seznamu dlouhodobých aktiv, výpočet poskytnutí špatné dluhy a zveřejnění potřebných deníků. Staňte se profesionálnější v psaní a psaní dopisů.... [-]

Malta Birkirkara
Září 2019
Angličtina
Kombinované
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Learnkey Training Institute

Tato cena umožňuje jednotlivcům rozvíjet teoretické znalosti spolu s praktickými schopnostmi řady obchodních disciplín na všech úrovních podnikové struktury. Tato cena je ... [+]

Tato cena umožňuje jednotlivcům rozvíjet teoretické znalosti spolu s praktickými schopnostmi řady obchodních disciplín na všech úrovních podnikové struktury. Tato cena je ideální pro každého, kdo chce rozšířit své chápání podnikání jako celku nebo těch, kteří chtějí rozvíjet specifické dovednosti na pracovišti.

Studium účetnictví a finance jsou oblíbenou volbou pro studenty, kteří se chtějí přesunout přímo do kariéry v oblasti účetnictví, a také těch, jejichž ambice spočívají v širším podnikovém řízení. Získáním kompresních kvantitativních, výpočetních a analytických dovedností budete umístěni a kvalifikovaní, abyste mohli pokračovat ve specializované a odborné kvalifikaci nebo podniknout první kroky ve své finanční nebo účetní kariéře.... [-]

Malta Birkirkara
Září 2019
Angličtina
Kombinované
5 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Learnkey Training Institute

Kurz angličtiny pro letectví pomáhá studentům rozvíjet velmi specifické dovednosti popsané v jazykovém profilu angličtiny v jazyce ICAO. ... [+]

Cíle kurzu:

Kurz angličtiny pro letectví pomáhá studentům rozvíjet velmi specifické dovednosti popsané v jazykovém profilu angličtiny v jazyce ICAO.

Dovednosti

Tento kurz letectví angličtiny je určen hlavně pilotům, řídícím letového provozu a dalším osobám, které potřebují používat anglický jazyk v prostředí spojeném s leteckým průmyslem.

Znalost

Hlavní obsah kurzu zahrnuje všechny nezbytné prvky výslovnosti, struktury, slovní zásoby, plynulosti, porozumění a interakce.

Kompetence

Hlavní obsah kurzu napomáhá procesu rychlého učení a funkčního vývoje, zatímco rozvoj jazyků a dovedností je posilován specializovanou praxí v oblasti dovedností. Některé z témat, o kterých se diskutuje v průběhu kurzu, jsou:... [-]

Malta Birkirkara
Září 2019
Angličtina
Kombinované
3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině