ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy v Malta - Birkirkara - Zde naleznete Kombinované kurzy v Malta - Birkirkara

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Malta je jižní evropské země ve Středozemním moři 80 km jižně od Sicílie a 333 km severně od Libye. Malta se vztahuje jen něco málo přes 316 km ², což je jeden z zemí na světě 's nejmenší a nejhustěji obydlený.

Kombinované kurzy v Malta - Birkirkara - Veškeré informace o Kombinované kurzech v Malta, Birkirkara. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Sekretariát

Learnkey Training Institute
Kampus Kombinované 9 měsíce Září 2019 Malta Birkirkara

Tento kurz poskytne studentům potřebné dovednosti pro práci v Office Administration a Accounts Department. Po dokončení tohoto kurzu bude student schopen vykonávat svou práci dobře v kanceláři.

Ocenění v oboru Podnikové finance a účetnictví

Learnkey Training Institute
Kampus Kombinované 5 měsíce Září 2019 Malta Birkirkara

Tato cena umožňuje jednotlivcům rozvíjet teoretické znalosti spolu s praktickými schopnostmi řady obchodních disciplín na všech úrovních podnikové struktury. Tato cena je ideální pro každého, kdo chce rozšířit své chápání podnikání jako celku nebo těch, kteří chtějí rozvíjet specifické dovednosti na pracovišti.

Angličtina pro kurz letectví 2018

Learnkey Training Institute
Kampus Kombinované 3 měsíce Září 2019 Malta Birkirkara

Kurz angličtiny pro letectví pomáhá studentům rozvíjet velmi specifické dovednosti popsané v jazykovém profilu angličtiny v jazyce ICAO.