ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy v Malta - Zde naleznete Kombinované kurzy v Malta

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Malta je malý ostrovní stát ve Středozemním moři, který leží jižně od ostrova Sicílie, Itálie. Malta prosazuje úspěšně se jako zcela bilingvní národa maltském jazyce av angličtině. To platí pro mnoho vzdělávacích institucí ve zbytku světa jako země, kde je angličtina rodným jazykem, a tím se často dokonce dotovat studenty, aby tam se to naučit. Drtivá většina maltských občanů mluví anglicky na velmi vysoké úrovni.

Kombinované kurzy v Malta - Veškeré informace o Kombinované kurzech v Malta. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Sekretariát

Learnkey Training Institute
Kampus Kombinované 9 měsíce Září 2019 Malta Birkirkara

Tento kurz poskytne studentům potřebné dovednosti pro práci v Office Administration a Accounts Department. Po dokončení tohoto kurzu bude student schopen vykonávat svou práci dobře v kanceláři.

Ocenění v oboru Podnikové finance a účetnictví

Learnkey Training Institute
Kampus Kombinované 5 měsíce Září 2019 Malta Birkirkara

Tato cena umožňuje jednotlivcům rozvíjet teoretické znalosti spolu s praktickými schopnostmi řady obchodních disciplín na všech úrovních podnikové struktury. Tato cena je ideální pro každého, kdo chce rozšířit své chápání podnikání jako celku nebo těch, kteří chtějí rozvíjet specifické dovednosti na pracovišti.

Angličtina pro kurz letectví 2018

Learnkey Training Institute
Kampus Kombinované 3 měsíce Září 2019 Malta Birkirkara

Kurz angličtiny pro letectví pomáhá studentům rozvíjet velmi specifické dovednosti popsané v jazykovém profilu angličtiny v jazyce ICAO.

Profesionální počítačové kurzy: cisco ccna

STC Higher Education
Kampus Kombinované 8 - 9 měsíce Kontaktuj školu Malta Pembroke

Jako regionální akademie Cisco pro Maltu STC Higher Education poskytuje kurzy CCNA na místě od roku 2003. Získání Cisco CCNA směrování a přepínání certifikace je nejlepší způsob, jak se připravit na úspěšnou kariéru v síti.

Ocenění v zásadách řízení

Advenio eAcademy
Online forma Kombinované 12 - 18 týdny Říjen 2019 Malta Malta Online

Tento 12-týdenní online kurz je určen pro účastníky, kteří chtějí zvýšit své znalosti a rozvíjet své odborné znalosti v oblasti managementu a řízení obchodních operací.

Ocenění v zásadách marketingu

Advenio eAcademy
Online forma Kombinované 12 - 18 týdny Říjen 2019 Malta Malta Online

Tento 12-týdenní online kurz je určen pro účastníky, kteří chtějí zvýšit své znalosti a rozvíjet své odborné znalosti v oblasti marketingu, marketingového řízení, prodejních technik a řízení prodeje.

Obecný kurz angličtiny

Camas Malta
Kampus Denní studium Kombinované Přihlašování započato Malta Saint Julian's

Díky rozsáhlému výcviku a plnému anglickému ponoření do malé skupiny budete schopni předat své myšlenky a nápady a komunikovat s větším plynulostí a snadností a zdokonalit svoji výslovnost, rozvíjet svůj rozsah slovní zásoby a zvýšit svou víru v sebe.

Iata kurz - výcvik posádek letecké společnosti

Camas Malta
Kampus Denní studium Kombinované Přihlašování započato Malta Saint Julian's

Pracovat jako palubní průvodčí pro velkou leteckou společnost je vzrušující a náročný zážitek. Vedle odvozu do exotických destinací vyžaduje práce také vysoký stupeň odpovědnosti a specializace, aby byla zajištěna bezpečnost a komfort cestujících v souladu s průmyslovými předpisy.

Obecná angličtina

Inlingua Malta
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Malta Sliema

IELTS kurz

Inlingua Malta
Kampus Denní studium Kombinované 4 - 8 týdny Září 2019 Malta Sliema + 1 více

IELTS (International English Language Testing System) je navržen tak, aby posoudila jazykovou kompetenci jednotlivce, kteří chtějí pokračovat ve studiu nebo další své kariérní vyhlídky. Je to důležitý odrazový můstek ke studiu či práci v odborných institucích nebo na univerzitách v zahraničí.

Obchodní angličtina Kurz

Inlingua Malta
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Malta Sliema

Tento kurz angličtiny vás naučí, jak efektivně komunikovat v obchodním prostředí a inlingua jazykový kurz Kniha zahrnuje témata a jazyk, které jsou společné pro tuto oblast.

Cambridge CAE

Inlingua Malta
Kampus Denní studium Kombinované 8 týdny Září 2019 Malta Sliema + 1 více

Cambridge FCE

Inlingua Malta
Kampus Denní studium Kombinované 8 týdny Září 2019 Malta Sliema + 1 více

Cambridge ESOL, IELTS & TOEFL - anglický jazyk kvalifikace, uznaná 35.000 tisíc instituce včetně univerzit, vysokých škol a zaměstnavatelů po celém světě.

Anglický jazyk

Global College Malta
Kampus Kombinované Session based najděte si doktorské studium práv Září 2019 Malta Xagħra

Máme řadu kurzů na míru tak, aby vyhovovaly různým potřebám a styly učení. To má zajistit, že se naučíte angličtinu způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.

Obecná angličtina

LAL Language Centres
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 52 týdny Přihlašování započato Spojené království London Spojené státy americké Fort Lauderdale Boston Paignton Jihoafrická republika Cape Town Malta Sliema + 9 více

Kurz obecné angličtiny bude zahrnovat čtyři hlavní dovednosti, které potřebujete pro psaní a mluvení angličtiny (čtení, psaní, poslech a mluvení) s důrazem na praktickou komunikaci v běžných situacích, jako je cestování, nakupování a volný čas.