close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Řízení managementu v Jihoafrická republika - Zde naleznete kurzy Řízení managementu v Jihoafrická republika

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace. Studenti sledují vzdělání zaměřený na kontrolu řízení mohou usilovat o potřebné dovednosti, aby se úspěšně hrát jako ředitel kvality, ředitel logistiky, dodržování analytikem či jiné příbuzné povolání.Země se nachází n… Čtěte více

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Studenti sledují vzdělání zaměřený na kontrolu řízení mohou usilovat o potřebné dovednosti, aby se úspěšně hrát jako ředitel kvality, ředitel logistiky, dodržování analytikem či jiné příbuzné povolání.

Země se nachází na jižním cípu Afriky, Jižní Africe, má bohatou kulturu, že jste nikdy nabažit zatímco cestuje nebo studují zde. Jazyky jsou zde Afrikánec a angličtině, stejně jako holandský. Studentský život drtivé jihoafrické University, University of Johannesburg nebo jiné vysoké škole bude mysl vyfukování. Zamilujete interakci s Bantus zde a tropické klima regionu.

Kurzy Řízení managementu v Jihoafrická republika - Veškeré informace o kurzech Řízení managementu v Jihoafrická republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika zde!

Méně
Další informace o studiu v Jihoafrické republice
format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Damelin Part Time
Johannesburg, Jihoafrická republika +3 Více

Po úspěšném absolvování programu bude student obdrží Damelin krátký program Certifikát Storekeeping a kontrolu zásob.

Po úspěšném absolvování programu bude student obdrží Damelin krátký program Certifikát Storekeeping a kontrolu zásob. -
Kurzy
Kombinované studium
64 hodiny
Úno 2022
Kampus