close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Management kreativního průmyslu - Zde naleznete kurzy Management kreativního průmyslu

Po absolvování vysoké školy, student může absolvovat kurz. V některých zemích, což by odkazují na studijním programu, který by mohl trvat dva až sedm let často následuje získat titul. V jiných zemích, mohl by odkazovat na jediné třídě, která trvá několik týdnů nebo měsíců. Ať tak či onak, kurz je navržen tak, aby studentům specifické znalosti o tématu. Co je… Čtěte více

Po absolvování vysoké školy, student může absolvovat kurz. V některých zemích, což by odkazují na studijním programu, který by mohl trvat dva až sedm let často následuje získat titul. V jiných zemích, mohl by odkazovat na jediné třídě, která trvá několik týdnů nebo měsíců. Ať tak či onak, kurz je navržen tak, aby studentům specifické znalosti o tématu.

Co je to kurz tvůrčího managementu průmyslu? Kurz tvůrčího managementu Industries je studijní program, který zahrnuje využití nebo vytváření znalostí a informací ve vztahu k hospodářské činnosti. V závislosti na úrovni kurzu lze očekávat studenti provádět výzkum, podílet se na diskusích a napsat disertační práce. Třídy vyžadované u tohoto typu samozřejmě liší v závislosti na úrovni stupně a institucí, ale mohou zahrnovat inovace a znalostní ekonomiku, digitální kreativitu, umění a plánování politiky a principy marketingu.

Tento studijní program je prospěšná, protože připravuje studenty, aby se zapojily do řízení tvůrčích odvětví. Spolupracovní nastavení může usnadnit student začít ve střednědobém až vedoucí pozici na vysoké úrovni po ukončení studia.

Je obtížné určit náklady na kurz tvůrčího řízení průmyslu. Umístění školy, typ požadovaných tříd a úrovní studia může hrát roli ve výuce. Chcete-li se dozvědět více, měli byste se obrátit na školu, kterou chcete zúčastnit.

Dovednosti a znalosti studentů získat prostřednictvím těchto studií se může připravit je na práci v celé řadě kreativních průmyslů. Reklama, marketing, publikování, divadelního umění, design, film, počítačové služby a muzea jsou všechny považovány za odvětví kreativního průmyslu. Přesný kariéry vám může záviset na vaší předchozí zkušenosti a zájmy, ale mnoho studentů s touto vzdělávací zkušenost získat manažerskou pozici.

Jste připraveni se přihlásit?Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Convertas
Dubaj, Spojené arabské emiráty

Kreativita, řešení problémů a rozhodování nejen pomáhá vytvářet lepší řešení, ale vytváří pozitivní zkušenosti, které urychlují přijímání nových nápadů. ... +

Kreativita, řešení problémů a rozhodování nejen pomáhá vytvářet lepší řešení, ale vytváří pozitivní zkušenosti, které urychlují přijímání nových nápadů. -
Kurzy
Denní studium
5 dny
Angličtina
Kampus