close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Management mezinárodního zásobování - Zde naleznete kurzy Management mezinárodního zásobování

K dispozici je celá řada kurzů k dispozici, včetně přípravný ročník, diplomů, nadace nebo přidružených stupňů. Kurz je jednotka studie, která překlenuje mezeru mezi vzděláním nebo poskytuje další odbornou přípravu. Tento studijní program často trvá ročně. Co je to samozřejmě v rámci globálního řízení dodavatelského řetězce? Hřiště v této tematické ob… Čtěte více

K dispozici je celá řada kurzů k dispozici, včetně přípravný ročník, diplomů, nadace nebo přidružených stupňů. Kurz je jednotka studie, která překlenuje mezeru mezi vzděláním nebo poskytuje další odbornou přípravu. Tento studijní program často trvá ročně.

Co je to samozřejmě v rámci globálního řízení dodavatelského řetězce? Hřiště v této tematické oblasti může zvýraznit různé aspekty materiálového hospodářství. Kurz by se mohly týkat skladování, plánování zásob, příjmu zboží, nákup a plánování spotřeby bázi. Studenti se mohou naučit, jak implementovat efektivní procesy dodavatelského řetězce prostřednictvím výzkumu, ve své třídě diskuse a přednášky v celém průběhu. Třídy v rámci programu mohou zahrnovat mezinárodní obchod a investice, strategie dodavatelského řetězce a design, zaměření na zákazníka a řízení dodavatelského řetězce.

Tento studijní program je prospěšná, protože studenti naučí efektivně používat systémy, lidi a technologie v jejich dodavatelském řetězci.Extra profesní znalosti může student nárok na navýšení nebo získat pozici mid-managementu.

Jak jste výzkum různých vzdělávacích programů, možná budete chtít dozvědět více o výuce. Náklady na kurzu v rámci globálního řízení dodavatelského řetězce by mohlo značně liší od jedné školy do druhé. S cílem získat odhad, budete muset obraťte se na školu vás zajímá přímo.

Tento vzdělávací program vás může připravit řadu různých kariéry. V závislosti na vaší předchozí zkušenosti a jakékoliv jiné vzdělání, které máte, můžete být schopni stát koordinátor dodavatelského řetězce, manažer provozu, korporátní manažer, ředitel logistiky, vedoucí skladu, manažera dodavatelského řetězce, provozní ředitel nebo viceprezident dodavatelského řetězce. Pokud nejste připraveni vstoupit do pracovního procesu, tento kurz může také sloužit jako odrazový můstek k vysokoškolskému vzdělání.

Uplatnění je jednoduchý.Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Wessex Institute of Technology
Southampton, Spojené království

Obecně řečeno věříme, že hodnocení a zdokonalení vodovodní sítě musí být provedeno podle následujících kroků. První vyhodnocení sítě. Vodní bilance. Sběr síťových dat. Výběr a ... +

Obecně řečeno věříme, že hodnocení a zdokonalení vodovodní sítě musí být provedeno podle následujících kroků. První vyhodnocení sítě. Vodní bilance. Sběr síťových dat. Výběr a použití ukazatelů výkonnosti. Konstrukce matematického modelu sítě. První kvantitativní hodnocení. Aplikace optimalizačních modelů. Práce se scénáři. Identifikace kritických vlastností sítě. Rozhodnutí o tom, kde a jak podniknout kroky ke zlepšení dobra. -
Kurzy
Angličtina
Srp 2021