close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Management v Brazílie - Zde naleznete kurzy Management v Brazílie

Kurz je cílená cesta studie, která je obecně krátké trvání. To poskytuje studentům možnost učit specifické dovednosti pro osobní a profesní rozvoj. Kurzy mohou trvat jen několik dní nebo trvat několik měsíců na délku, a často zahrnují real-svět učení situací. Co je to kurz managementu v Brazílii? Tyto specializované kurzy jsou navrženy tak, aby rozvíjet obchodní p… Čtěte více

Kurz je cílená cesta studie, která je obecně krátké trvání. To poskytuje studentům možnost učit specifické dovednosti pro osobní a profesní rozvoj. Kurzy mohou trvat jen několik dní nebo trvat několik měsíců na délku, a často zahrnují real-svět učení situací.

Co je to kurz managementu v Brazílii? Tyto specializované kurzy jsou navrženy tak, aby rozvíjet obchodní prozíravost u těch, kteří jsou zaměstnáni v podnikatelské sféře. Pěstují specifické kompetence, například analýzy konfliktu, formátování řešení souvisejících obchodních problémů, porozumění správy věcí veřejných a firemních cílů, vytvářet individuální rozvojové plány, business-to-business strategie a řízení trhu, finance, marketing a logistiku. Kurzy se liší v závislosti na tom, co dovednosti chcete získat a co profesní jste na.

Pro ty, kteří se léčí v managementu v Brazílii, výhody patří vyšší kvalifikace v podnikatelském prostředí, zaměřené profesních cílů a lepší zaměstnatelnost. Dokončení kurzu může také nárok zaměstnance na lepší kariérní možnosti, vyšší platy a možných povýšení.

Náklady na kurzu managementu v Brazílii se liší v závislosti na který z nich si vzít a vzdělávací instituce si vyberete. Doporučuje se, aby zainteresované studenti poradit se školami a výzkum jejich možnosti kursu zajistit splnění svých cílů.

Dokončení kurzu při řízení dodá rozmanité dovednosti, v závislosti na zaměření kurzu je. Některé nabízejí manažerů mid-level příležitostí k získání širokou základnu znalostí, které jim pomohou zvýšit jejich efektivitu a produktivitu v obchodním světě, což jim umožní využít jejich kariéry a rozšířit své profesní síť.To bude také dát jim dovednosti potřebné pro podnikatelské podniky, pokud se tak rozhodnou. Další kurzy byly vyvinuty pro akcionářů, ředitelů a vedoucích pracovníků úrovni.

Kurzy se liší ve formátu a specializaci splnit širokou škálu vzdělávacích potřeb. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Další informace o studiu v Brazílii
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
IESE Business School
Sao Paulo, Brazílie +4 Více

Víte, co to je řídit funkční oblast, dobře znáte oblasti, které máte na starosti, ale chcete růst a převzít nové odpovědnosti. Chcete-li se upevnit ve své organizaci nebo otev ... +

Víte, co to je řídit funkční oblast, dobře znáte oblasti, které máte na starosti, ale chcete růst a převzít nové odpovědnosti. Chcete-li se upevnit ve své organizaci nebo otevřít nové kariérní cesty, musíte rozvíjet svou obecnou vizi managementu. S programem výkonného rozvoje (PDD) budete rozvíjet své strategické myšlení a získávat důvěru v rozhodování. PDD je podpora, kterou potřebujete, abyste uvolnili svůj plný potenciál. -
Kurzy
Kombinované studium
6 - 8 měsíce
španělština
Zář 2021
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma