Filter
Kurzy
Maroko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy v Maroko - Zde naleznete kurzy v Maroko

Maroko má bohatou kulturní krajinu a je křižovatka na východě, Africe a Západem. Má pestrou mezinárodní populaci se třemi úředními jazyky. Je to opravdu rozmanitá oblast s krásnou přírodou a mlátit s pýchou obyvatel na svém úspěchu. Výběr předmětů v Maroku může ukázat být nejen vynikající vzdělání a profesní zkušenosti, ale i kulturně obohacující.

Academia byla vždy součástí historie marocké a stala cenově dostupnější a více kulturně důležité se vzdělávat. Vzhledem kurzy v Maroku, je skvělý způsob, jak urychlit své dovednosti, znalosti a kariéru. Technologie, přednášky, skupinová práce, laboratorní simulace a zkušeností pro podávání žádostí jsou jen některé z vyučovacích metod používaných při užívání kurzů v Maroku. Akademické pronásledování jsou ve formě studijních programů, osvědčení nebo profesní rozvoj a dostupné prostřednictvím on-line, dálkové studium, nebo třídních programů.

Existuje celá řada kurzů v Maroku, aby odpovídaly potřebám nejvíce každého studenta. Podívejte se prostřednictvím programů níže a najít kurzy v Maroku, které vám pomohou urychlit svou kariéru!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Dar Loughat cross-cultural language center

V závislosti na zájmu studentů se CMA může vyučovat pomocí arabského nebo latinského písma, přestože je doporučeno usnadnit život každodenním úkolům, jako je čtení znamen ... [+]

CMA nebo "darija" je nejrozšířenější dialekt v Maroku.

Zatímco většina slov CMA najde jejich kořen v MSA, část lexikální je vypůjčena ze španělštiny, francouzštiny a berberu.

V závislosti na zájmu studentů se CMA může vyučovat pomocí arabského nebo latinského písma, přestože je doporučeno usnadnit život každodenním úkolům, jako je čtení znamení a cestování.

Stejně jako program MSA tento program sestává ze tří úrovní studií.

*** Jsme přizpůsobili naše materiály, aby sloužily funkčním aspektům dialektu v každodenních interakcích s marockými, spíše než jeho strukturálními aspekty./>

Termíny/>... [-]
Maroko Tetouan
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 52 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Dar Loughat cross-cultural language center

Náš program MSA je přizpůsoben potřebám všech studentů, kteří mají zájem o učení nebo zlepšení standardní arabštiny. Poskytuje jim potřebné znalosti a školení, aby získal ... [+]

Také známý jako "al-fus'haa", MSA je jazyk používaný v arabském světě pro specializované funkce, tj. Instrukce, elektronická a tištěná média a formální situace.

Ačkoli to není používáno pro interpersonální komunikaci v žádné arabsky mluvící zemi, učení se MSA dříve, než některý z několika mluvených regionálních a místních dialektů, které se značně liší od oblasti k oblasti, poskytuje studentům dvě výhody.

Za prvé, dobrý základ v MSA usnadňuje získávání jakéhokoli dialektu, kterého by se žák mohl chtít později poznat. Za druhé, na rozdíl od místních dialektů, MSA snadno pochopila kdekoli v arabském světě.

... [-]
Maroko Tetouan
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 52 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services

... [+]

. [-]
Maroko Rabat
Kontaktuj školu
Francouzština
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services

... [+]

[-]
Maroko Rabat
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IES Abroad

Ponořte se do fascinující kultury tohoto severoafrického národa, jak se učíte moderní standardní arabštinu s kurzy na začátku, střední a pokročilé úrovni. Naučte se angli ... [+]

Přehled

Když kráčíte po bulvárech z Rabatu, je těžké, abyste nebyli okouzleni tajemstvím a tradicí tohoto nadčasového města. Z rušných souk (trhy na volném prostranství) a energizující atmosféry města s klidem okolních hor a moře je Rabat ideálním místem pro poznávání jazyků, kultur a náboženství severní Afriky a Středního východu.

Ponořte se do fascinující kultury tohoto severoafrického národa, jak se učíte moderní standardní arabštinu s kurzy na začátku, střední a pokročilé úrovni. Naučte se anglicky mluvící marocké arabštiny, abyste komunikovali s marockými, a pokud jste již přijali pokročilou francouzštinu, můžete absolvovat kurzy francouzštiny v oblasti IES Abroad Center nebo na naší partnerské instituci Université Mohammed V. Naše kurikulum se zaměřuje na severní Afriku, Východní a islámské studium a kurzy IES Abroad vás seznámí s mnoha vlivnými silami, které formují historii a kulturu Maroka.... [-]

Maroko Rabat
Kontaktuj školu
Angličtina,Francouzština,Arabština
Denní studium
1 - 2 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině