ACADEMICCOURSES

Kurzy v Heroica Veracruz

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Veracruz je domovem mnoha známých univerzitách v Mexiku. Nejslavnější univerzita ve městě je Universidad Veracruzana, který poskytuje studentům bakalářského vzdělání 56 programů, 37 mistrů a 5 PhD.

Kurzy v Heroica Veracruz - Veškeré informace o kurzech v Heroica Veracruz. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Heroica Veracruz zde.

nalezené výsledky Filter

University of Veracruz - Universidad Veracruzana
Kurzy
<
Denní studium
<
2&nbsp;-&nbsp;6 týdny
Angličtina
španělština
Kampus

nabízí šest úrovní španělštiny. Studenti absolvují online test umístění nebo ústní zkoušku a pak jsou přiděleni na úroveň, která nejlépe odpovídá jejich potřebám. ...

Čtěte více