close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Mezinárodní právo - Zde naleznete kurzy Mezinárodní právo

Existuje několik různých kurzů, které studenti mohou zapsat v získání znalostí o určitém tématu. Během kurzu se studenti účastní přednášek, vzít kvízy, a / nebo přijímat hodnocení. Po dokončení třídu, je běžné, že studenti získat úvěr k promoci, osvědčení a / nebo třídy. Co je kurz v mezinárodním právu? Tento program je určen pro výuku studentů o rů… Čtěte více

Existuje několik různých kurzů, které studenti mohou zapsat v získání znalostí o určitém tématu. Během kurzu se studenti účastní přednášek, vzít kvízy, a / nebo přijímat hodnocení. Po dokončení třídu, je běžné, že studenti získat úvěr k promoci, osvědčení a / nebo třídy.

Co je kurz v mezinárodním právu? Tento program je určen pro výuku studentů o různých aspektech mezinárodního práva. Trestní právo a světové politiky jsou obvykle diskutovány. Kromě toho, třída může přezkoumat problémy, které vyplývají z mezinárodních genocid, válečné zločiny, pirátství a terorismu. Studenti se mohou naučit, jak právní přijata opatření k minimalizaci těchto problémů. Důležité případy v celé historii obvykle posuzovány během tohoto kurzu. Typicky, nejsou tam žádné předpoklady pro zápis, a veškeré zázemí jsou srdečně zváni k účasti.

Existuje mnoho výhod pro účast v tomto kurzu.Pokud máte v plánu na sledování právní kariéru, tato třída vám pomůže pochopit, jak zákon funguje. Tento studijní program by mohl těžit zájemce o pokračování kariéry ve vládě.

Náklady na účasti na kurzu se liší v závislosti na tom, ve kterém zapsat. Vzhledem k tomu, že jsou školy po celém světě, je těžké určit konkrétní náklady na školné. Nicméně, většina studentů cítí, že jejich čas ve třídě je velmi prospěšný, a to, že je hodnotnou investicí do jejich budoucnosti.

Studenti, kteří se kurz v mezinárodním právu se obvykle sledují bakalářský titul. Po dokončení studia, oni by mohli pokračovat v práci, nebo pokračovat ve své vzdělání a studium na právnické fakultě. Lidé, kteří berou tento typ kurzu může mít zájem o práci v právo, politika, vláda, obrany, nebo výzkumu. Existuje několik možností pro práci v závislosti na vašem skillset.

Máte-li zájem o studium tohoto předmětu, je důležité najít správný kurz online.Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
edX
Cambridge, Spojené státy americké

Dozvíte se více o právu mezinárodní komunity, včetně toho, jak je mezinárodní právo vytvářeno, uplatňováno a dodržováno v dnešním světě.

Dozvíte se více o právu mezinárodní komunity, včetně toho, jak je mezinárodní právo vytvářeno, uplatňováno a dodržováno v dnešním světě. -
Kurzy
Kombinované studium
12 týdny
Angličtina
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde