close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Návrhářství - Zde naleznete kurzy Návrhářství

Pro studenty, kteří absolvovali střední školu nebo vysokou školu, ale mají pocit, že nemají dostatek zkušeností v oboru dle svého výběru, kurz může být výhodná cesta studia. Kurzy se liší v délce a zaměření, ale obecně nabízejí intenzivní výuku v daném oboru, přípravu studentů na kariéru, nebo vysokoškolské vzdělání v této disciplíně. Co je kurz kostým… Čtěte více

Pro studenty, kteří absolvovali střední školu nebo vysokou školu, ale mají pocit, že nemají dostatek zkušeností v oboru dle svého výběru, kurz může být výhodná cesta studia. Kurzy se liší v délce a zaměření, ale obecně nabízejí intenzivní výuku v daném oboru, přípravu studentů na kariéru, nebo vysokoškolské vzdělání v této disciplíně.

Co je kurz kostýmy? Tento konkrétní kurz je navržen tak, aby studentům připravené pro odměňování a úspěšnou kariéru jako kostýmních výtvarníků. Různé kurzy mají často poměrně specifické oblasti zaměření, ale většina alespoň touch na módu studií, produktový design a jevištní make-up. Studenti se naučí, jak vytvořit celý charakter vzhled - oblečení, včetně vlasů a make-up. Kromě fyzicky dávat dohromady oblečení, studenti jsou vyškoleni, aby pojímat a prodiskutovat kostýmy. Tímto způsobem, v kurzu pomáhá rozvíjet i kreativitu a technické dovednosti.

Možná, že hlavním přínosem účasti na kurzu v kostýmu je široká škála učiva zapojených do kurzu. Studenti si mohou zdokonalit své umělecký styl, dozvědět se o různých materiálů, a dokonce i studovat divadelní make-up. Ať je váš zájem je v oblasti kostýmů, tento kurz vám pomůže to prozkoumat.

Každý kurz v kostýmu bude zahrnovat různé náklady. Chcete-li slyšet více o poplatcích a vyučování zápisu, kontaktní programy individuálně přes přijímací kanceláři.

Tyto kurzy půjčují sebe nejvíce na kariéru v kostýmů. Po absolvování kurzu jsou studenti dobře vybaveni dovednostmi a zkušenostmi nutné k navrhování kostýmů, ať už pro divadla nebo kina. V závislosti na absolventa 's zájmů, on nebo ona může jít o stát v čele kostýmy pro daný projekt, pozice, která vyžaduje více koncepční plánování práce a méně hands-na tvorbu kostýmů.Na druhou stranu, absolventi těchto kurzů se také staly kostým kurátoři nebo vlasy a make-up umělci.

Zábavní průmysl je stále potřebuje vášnivých a světlé kostýmních výtvarníků, a samozřejmě v terénu může být skvělý způsob, jak začít. Máte-li zájem o zápis do kurzu, naší databáze škol a programů vám může pomoci při hledání ideální kurz pro vás. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Bau Design College of Barcelona
Barcelona, Španělsko

Módní nároky mají různé scénáře trhů a mezi nimi, korzetové je sektor způsobem, který výrazně zvýšil a získal význam v rámci současných trendů.

Módní nároky mají různé scénáře trhů a mezi nimi, korzetové je sektor způsobem, který výrazně zvýšil a získal význam v rámci současných trendů. -
Kurzy
Denní studium
španělština
Kampus
 
Moscow Film School
Moskva, Rusko

Bižuterie design hraje důležitou roli při vytváření vizuální filmu. Kostýmní návrhářka je zodpovědný za každý

Bižuterie design hraje důležitou roli při vytváření vizuální filmu. Kostýmní návrhářka je zodpovědný za každý -
Kurzy
Kombinované studium
2 roky
Kampus
 
Morley College
South Bank, Spojené království

Tento kurz je úvodem do tajemství tvorby podprsenky s kosticemi. Provedeme vás procesem výroby vzorů podprsenky, abyste přizpůsobili použitelné vzory pro váš jedinečný střih a ... +

Tento kurz je úvodem do tajemství tvorby podprsenky s kosticemi. Provedeme vás procesem výroby vzorů podprsenky, abyste přizpůsobili použitelné vzory pro váš jedinečný střih a styl. -
Kurzy
Denní studium
Angličtina
Srp 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde