close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Návrhářství v Rusko - Zde naleznete kurzy Návrhářství v Rusko

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví. designové programy kostým je zaměřena na výuku žáků o tom, jak vytvářet a oblečení, které ma… Čtěte více

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

designové programy kostým je zaměřena na výuku žáků o tom, jak vytvářet a oblečení, které mají být použity ve hrách, televizních pořadů, filmů a dalších produkcí. Tyto programy mohou zahrnovat kurzy kreslení, design vzor, ​​řasení, šití a montáž.

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Kurzy Návrhářství v Rusko - Veškeré informace o kurzech Návrhářství v Rusko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rusko zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Moscow Film School
Moskva, Rusko

Bižuterie design hraje důležitou roli při vytváření vizuální filmu. Kostýmní návrhářka je zodpovědný za každý

Bižuterie design hraje důležitou roli při vytváření vizuální filmu. Kostýmní návrhářka je zodpovědný za každý -
Kurzy
Kombinované studium
2 roky
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde