Kurzy Obchodní management - Kurzy Obchodní management hledejte zde!

Kurzy Obchodní management - Zde naleznete kurzy Obchodní management

Obchodní management

Kurz je obvykle součástí osnov studijního nebo certifikát program, ale jako samostatný zkušenost, že nabízí studentům možnost ponořit se do určité oblasti studia. To obecně zahrnuje povinná četba, testy a další komponenty pro měření úspěchu studenta.

Co je to samozřejmě v řízení podniku? Kurz podnikového řízení je úvodní přehled principů a konvence spojené s řízením podniku. Některé z těchto pojmů na něž mohou patřit účetnictví, marketing a dodržování předpisů pro řízení úspěšné podnikání. Ztuhnout znalostí, studenti mohou dokonce podílet na stáž, kde se mohou dále rozvíjet a uplatňovat manažerské dovednosti naučili ve třídě.

Hřiště v řízení podniku propůjčuje základní dovednosti pro studenty. V učení o managementu, studenti také rozvíjet vůdčí schopnosti a účetní schopnosti, které jsou prospěšné pro téměř jakémkoliv kontextu.

Náklady takového samozřejmě liší, ale můžete získat přesný přehled o nákladech od přijímacího úřadu vaší školy. Ty mohou poskytnout informace o všech nákladech spojených s průběhem v řízení podniku, jakož i informace týkající se finanční pomoci, granty a stipendií.

Hřiště v řízení podniku může prokázat dovednosti soubor studenta v oblasti obchodu. Pokud se rozhodnete pokračovat ve studiu a získat titul nebo certifikát, budete pravděpodobně kvalifikovat sledovat manažerských pozicích ve firmách. Práce, jako obchodní ředitel, manažer účtu nebo vztah odborníka jsou všechny potenciální místa pro studenty v tomto odvětví. Případně můžete použít své odborné znalosti, aby nezávislé poradenství nebo podnikání radí pro jiné než své vlastní firmy.

Bude možné, aby se kurz při řízení obchodní činnosti, a dokonce i získat titul prostřednictvím on-line studijních příležitostí z některých škol.Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Čtěte více

Obchodní management Associate Degree

Northeast Wisconsin Technical College
Online forma Campus forma Denní studium 2 let May 2019 Spojené státy americké Green Bay Marinette Sturgeon Bay + 3 více

Generální obchodní manažeři se nacházejí téměř ve všech pracovních podmínkách prakticky ve všech odvětvích ekonomiky. Absolventi programu Business Management jsou vybaveni základními dovednostmi potřebnými pro řízení provozu podniku. Absolventi jsou kompetentní v obchodních funkcích plánování, uspořádání, řízení a ovládání základních dovedností, které jsou nezbytné pro úspěch v podnikovém světě. [+]

Generální obchodní manažeři se nacházejí téměř ve všech pracovních podmínkách prakticky ve všech odvětvích ekonomiky. Absolventi programu Business Management jsou vybaveni základními dovednostmi potřebnými pro řízení provozu podniku. Absolventi jsou kompetentní v obchodních funkcích plánování, uspořádání, řízení a ovládání základních dovedností, které jsou nezbytné pro úspěch v podnikovém světě.

Potenciál zaměstnanosti

Existuje mnoho pracovních nabídek, které by byly vhodné pro absolventa programu řízení podniku. Malé organizace obvykle vyžadují všeobecné dovednosti a velké organizace mají tendenci k určité specializaci mezi jejich manažery.... [-]


Profesionální obchodní kurz: Podnikové řízení

Birchwater Education
Campus forma Kombinované 10 týdnů January 2019 Irsko Limerick

Obchodní administrativa zahrnuje řadu typů manažerských pozic od velkých společností až po nezávislé podniky, každá operace potřebuje kvalifikovaných správců, aby uspěla. Cílem je poskytnout potenciálním manažerům a správcům znalosti o zvýšení pracovních příležitostí, připravit se na manažerské role a umožnit studentům praktikovat všechny potřebné dovednosti pro úlohy manažerské správy. [+]

Přehled kurzu

Obchodní administrativa zahrnuje řadu typů manažerských pozic od velkých společností až po nezávislé podniky, každá operace potřebuje kvalifikovaných správců, aby uspěla. Cílem je poskytnout potenciálním manažerům a správcům znalosti o zvýšení pracovních příležitostí, připravit se na manažerské role a umožnit studentům praktikovat všechny potřebné dovednosti pro úlohy manažerské správy.

Po úspěšném absolvování získáte vysoko cenný diplom s jediným předmětem. Toto osvědčení v kombinaci s dalšími oceněními může vést k vstupu do univerzity do prvního nebo druhého roku. Držitelé této plně akreditované kvalifikace výrazně zvyšují své šance na zaměstnání a podporu v rámci souvisejících odvětví.... [-]


Ultimate Career Bundle Course

Excel with Business
Online forma 67 hodin Přihlašování započato Spojené království London

Máte někdy pocit nejistoty, z vašeho hloubky nebo zmateného v práci? Je pravděpodobné, že prostě chybíte některé klíčové dovednosti, abyste byli úspěšní na pracovišti 21. století. Skvělá zpráva je, že všechny tyto dovednosti lze naučit a jsou Pathway k vaší propagaci. [+]

Zjistěte klíčové dovednosti, které každý moderní kancelář potřebuje pro úspěšnou kariéru

Máte někdy pocit nejistoty, z vašeho hloubky nebo zmateného v práci? Je pravděpodobné, že prostě chybíte některé klíčové dovednosti, abyste byli úspěšní na pracovišti 21. století. Skvělá zpráva je, že všechny tyto dovednosti lze naučit a jsou Pathway k vaší propagaci.

Tento balíček se 6 kurzy je zaměřen přímo na moderního pracovníka a je ideální pro každého, kdo aktivně hledá zaměstnání, podporu nebo změnu v kariéře.

Co získáte s tímto Ultimate Career Bundle:6 dovedností založených, praktických obchodních kurzů, které vám pomohou urychlit vaši kariéru.350 modulů školení, které pokrývají nejdůležitější oblasti Microsoft Excel a Business Management.Přizpůsobené učení. Pokud máte nějaké znalosti, můžete filtr použít k zobrazení pouze toho, co se nejvíce musíte dozvědět.Více videí, praktických cvičení a testování otázek, které pomohou vašemu učení.Znalost pro pochopení dat, která řídí vaši firmu.Kurzy tohoto balíčku budou zahrnovat:... [-]

Vynikající program v oblasti řízení podniku

EAE | Programas Distancia
Online & Campus forma Kombinované September 2019 Španělsko Spain Online

Všem profesionálům, podnikatelům a podnikatelům, kteří potřebují prohloubit své znalosti v obchodním řízení a získat globální a systematický pohled na činnost obchodní oblasti. [+]

1. K ČO JE PŘEDMĚTEM?

Všem profesionálům, podnikatelům a podnikatelům, kteří potřebují prohloubit své znalosti v obchodním řízení a získat globální a systematický pohled na činnost obchodní oblasti.

2. POŽADAVKY

Program Superior je otevřen všem zájemcům bez ohledu na jejich akademickou úroveň.

3. CÍLE PROGRAMU

Cílem programu Superior je poskytnout studentovi znalosti a dovednosti související s obchodním řízením a konsolidovat je z obecné a komplexní vize. Jeho orientace umožňuje soustředit případy na současnost naší země a její zvláštnosti.

4. Kde je školení doručeno? V našich kancelářích v Madridu a Barceloně, smíšené nebo smíšené .... [-]


Jak začít s vlastním krátkým kurzem

Online Business School
Online forma Denní studium Kombinované 100 hodin Přihlašování započato Spojené království Coventry + 1 více

Lidé často sní o zahájení vlastního podnikání, ale plně si neuvědomují důsledky toho, co to znamená. Vzhledem k tomu, že téměř polovina všech podniků selhala v prvním roce, je rozhodující, abyste získali veškeré znalosti k tomu, abyste mohli informovaně rozhodnout, zda je správné podnikání pro vás správné. Jedná se o úvodní kurz pro každého, kdo nedávno zřídil malý nebo mikropodnik nebo pro každého, kdo uvažuje o založení malého nebo mikropodnikového podniku, nebo zvažuje samostatnou výdělečnou činnost jako možnost kariéry. [+]

Lidé často sní o zahájení vlastního podnikání, ale plně si neuvědomují důsledky toho, co to znamená. Vzhledem k tomu, že téměř polovina všech podniků selhala v prvním roce, je rozhodující, abyste získali veškeré znalosti k tomu, abyste mohli informovaně rozhodnout, zda je správné podnikání pro vás správné.

Jedná se o úvodní kurz pro každého, kdo nedávno zřídil malý nebo mikropodnik nebo pro každého, kdo uvažuje o založení malého nebo mikropodnikového podniku nebo zvažuje samostatnou výdělečnou činnost jako kariéru. Jako takový se tento kurz zabývá klíčovými prvky a problémy, o kterých je třeba přemýšlet a zkoumat.

... [-]

Film obchodní management, obchod, výroba, marketing a prodej

European School of Economics
Campus forma Denní studium Kombinované 3 měsíců January 2019 Itálie Rome Spojené království London + 3 více

Se všemi svými světly a stíny, filmový průmysl zůstává jedním z nejsilnějších odvětví po celém světě, a to je pravděpodobně nejvlivnější. Cílem kurzu je vybavit studenty se základy tvorby a bude plnit pevný základ, na kterém může růst v libovolném směru. Kdysi tam, bude kurz pomohou vybrat oblast svého zájmu a bude poskytovat pouze ty správné nástroje, aby se specializují. [+]

Pokud jde o surových čísel, filmový průmysl je jedním z největších zdrojů příjmů v USA, a filmová studia jsou nabízeny ve stovkách škol a univerzit po celém světě. Náš krátký kurz poskytuje potřebné dovednosti a znalosti, aby mohl vstoupit filmovém průmyslu, spolu s výhodami studium v ​​mezinárodním prostředí. Vše, co plus zkušenost strávení 3 měsíců do Věčného města.

Začněte žít "La dolce vita" teď!

Program se skládá ze 4 modulů a 1 workshop. Každý modul s sebou nese jednu 3-Hrs sezení týdně po dobu 10 týdnů, plus volitelný program, 3-měsíční stáž po dokončení všech modulů. Moduly nabízíme, jsou: - The Movie činnosti: Strategy & Management - Základy účetnictví a financí - International Marketing - Mezinárodní Strategické řízení - Právní a film obchodních kontraktů workshop stáž: K dispozici; Studenti musí být považovány za způsobilé pro přijetí na stáž (předložit životopis,... [-]


Kurz Business Process Management: An Introduction k procesu myšlení

FutureLearn
Online forma Denní studium Kombinované 3 týdnů January 2019 Spojené království UK Online + 1 více

Organizace spustit mnoho obchodních procesů. Oni jsou základem toho, co se udělá, kdy a jak, což jim umožní dosáhnout svých strategických cílů. [+]

Neexistuje žádné zvláštní předchozí zkušenosti nebo znalosti potřebné, aby se připojily.

Jaký software nebo nástroje k tomu potřebujete?

Vše, co potřebujete k úspěchu v tomto kurzu je poskytována nebo ho lze stáhnout zdarma.

Různé [-]

Samozřejmě při řízení obchodní činnosti

International Career Institute
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království London

obchodní management modul ICI vám pomůže zdokonalit dovednosti, které budete potřebovat pro malou firmu nebo velký řízení obchodního oddělení. To bylo vyvinuto odborníky s rozsáhlými zkušenostmi v obchodním průmyslu, diskutovat o široké spektrum témat, které vám pomohou vybudovat pevný základ pro svou kariéru v managementu. [+]

obchodní management modul ICI vám pomůže zdokonalit dovednosti, které budete potřebovat pro malou firmu nebo velký řízení obchodního oddělení. To bylo vyvinuto odborníky s rozsáhlými zkušenostmi v obchodním průmyslu, diskutovat o široké spektrum témat, které vám pomohou vybudovat pevný základ pro svou kariéru v managementu.

Osnova kurzu

Kurz zahrnuje výuku na:

zřízení Postupy Postupy pro správu Komunikace v podnikání Řešení problému Vedení personál Produktivita Finanční řízení marketingové techniky Kariérní vyhlídky

Začněte podnětné a finančně dobře placenou kariéru v tomto rostoucím poli. Pokud máte tu správnou kvalifikaci, můžete:... [-]


Krátký předmět: Bootcamp pro malé firmy

Red Smart Academy With Falmouth University
Online forma Denní studium 8 týdnů January 2019 Spojené království Falmouth

Myslíte na to, že zahájíte vlastní podnikání, nebo jste možná už udělali záplavy a potřebujete pouze pomocnou ruku, která vám pomůže ještě více zaujmout vaše nové podnikání? Tento osmi-týdenní online kurz vám pomůže odhalit a procházet se všemi důležitými prvky založení vlastního podnikání. [+]

Přečtěte si, jak spustit úspěšný malý podnik

Myslíte na to, že zahájíte vlastní podnikání, nebo jste možná už udělali záplavy a potřebujete pouze pomocnou ruku, která vám pomůže ještě více zaujmout vaše nové podnikání?

Existuje mnoho věcí, které je třeba vzít v úvahu při zahájení podnikání, od porozumění vašim zákazníkům až po rozpočty, obchodní plány a legislativu.

Proč tento kurz

Tento osmi-týdenní online kurz vám pomůže odhalit a procházet se všemi důležitými prvky založení vlastního podnikání.

Získáte základní dovednosti a znalosti z oblasti podnikání, které potřebujete k úspěšnému podnikání, a zaměřte se na nízko nákladné a rychlé implementační strategie, které vám umožní využívat vznikající trendy a technologie a učit se tím.... [-]


ITIL® střední úrovně - schopnost servisní moduly OSA, PPO, JH, SOA školení a zkoušky balíček

E-Careers
Online forma Kombinované 12 měsíců Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough + 1 více

Připravte se, aby se na Řídícího během celého životního cyklu tím nejlepším způsobem s touto službou kapacitě trati. Tento výcvik a zkouška balíček obsahuje Provozní podpora a analýza; Plánování, ochrana a optimalizace; Release, Control and Validation a servisních služeb a smlouvy. [+]

Jaké jsou cíle tohoto kurzu?

Plánování, ochrana a optimalizace

Jak plánovat a poskytovat dostatečnou kapacitu na podporu měnících se potřeb podniku. Jak specifikovat a implementovat vysokou dostupnost systémů pro udržení kvality služeb za všech okolností. Kteří ji využívají principy nepřetržitost služby k udržování jejich kvality služby jako systémy a rámce transformace. Jak se staví rámců a systémů, které pomáhají podpory řízení poptávky.

Nabídky služeb a dohody

Zachycení potřeby uživatelů a definování služeb, aby odpovídaly. Sledování a propagace nabízených služeb uživatelům a zúčastněných stran. Sjednávání a definování dohody o úrovni služeb a přiřazení role a odpovědnosti, aby se zajistilo, že jsou zachovány. Sledování využití služeb a přiřazování zdrojů, jak a kdy musí zachovat SLA. Integrace třetích stran do poskytování služeb a definování procesů, které udržují SLA a kvalitní služby. Definování obchodní hodnotu formalizovaných IT operací a využívají poznatků získaných pro lepší rozpočtu. Sběr uživatelské služby zpětné vazby a vyřizování stížností na zvýšení úrovně spokojenosti. Definování lidské zdroje potřebné pro dodávku služeb a přiřazení role a povinnosti udržovat standardy. Určení a zavádění technologií požadovaných na pomoc při poskytování služeb. ... [-]

Odborník na techniky pro řízení podniku a organizací

INEAF Business School
Online forma Kombinované 250 hodin Přihlašování započato Španělsko Spain Online

V měnícím a vysoce konkurenčním světě, odborné dovednosti vést, inovovat, vyjednávat, organizovat čas, uspořádat schůzku nebo týmová práce jsou co dělat rozdíl mezi úspěšnými profesionály a zbytek. Proto, sociálních vztahů uvnitř společnosti, dnes, jsou jedním z klíčů k úspěchu. Z tohoto důvodu je nezbytné, aby jak ... [+]

V měnícím a vysoce konkurenčním světě, odborné dovednosti vést, inovovat, vyjednávat, organizovat čas, uspořádat schůzku nebo týmová práce jsou co dělat rozdíl mezi úspěšnými profesionály a zbytek. Proto, sociálních vztahů uvnitř společnosti, dnes, jsou jedním z klíčů k úspěchu. Z tohoto důvodu je nezbytné, aby oba budoucí profesionálové, jako jsou zaměstnanci a uvědomovali, jaké pravomoci manažerských dovedností, vedení a strategický směr v systémech řízení empresarial.El expertní metody a techniky managementu a organizací, reaguje na potřebu všech těch manažerů a vedoucích pracovníků na všech úrovních společnosti, kteří chtějí postoupit profesionálně a dosáhnout úspěchu rychleji díky zvládnutí těchto klíčových dovedností.... [-]


Trénink řízení obchodních procesů (BPM)

International Management Forum Academy
Campus forma Denní studium 4 dny March 2019 Nizozemsko Eindhoven

4-denní tréninková třída, která se stane AIIM BPM Master [+]

Business Process Management (BPM) Hlavní studijní oborMožnost 1: Veřejné 4-denní trénink BPMMožnost 2: Vnitřní školení BPMŠkolení pro řízení podnikových procesů

Tento čtyřdenní trénink v oblasti řízení obchodních procesů (Business Process Management - BPM) vám poskytuje důkladnou znalost Business Process Managementu a pokrývá, proč a jak implementovat BPM.

Označení BPM Master (BPMm)

Získáte označení AIIM BPM Master (BPMm) po absolvování online zkoušek a případových studií. Získáním tohoto označení můžete volat BPM Master (BPMm). Zkoušky a případová studie jsou k dispozici online a musíte je předat do 6 měsíců od školení BPM.... [-]


MEST Entrepreneur in Training Program

MEST Entrepreneur in Training Program
Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2019 Ghana Accra

MEST nabízí podnikatelské vzdělání na úrovni absolventů v oblasti obchodu, komunikace a vývoje softwaru, včetně rozsáhlých praktických projektových prací, které vyvrcholí finálním rozsahem a šancí získat finanční podporu. [+]

MEST nabízí 12měsíční, plně denní a plně sponzorovaný program, ve kterém studenti - známí jako podnikatelé v oblasti výcviku (EIT) - dokončí kurz postgraduálního vývoje v oblasti vývoje softwaru, obchodu a komunikace.

Program MEST poskytuje přísnou podnikatelskou přípravu a rozsáhlou praktickou práci na projektech, která je navržena tak, aby zajistila osvědčené metodiky EIT pro osvědčené starty. Kurz je doplněn řadou hostujících přednášek, které obsahují zkušenosti a poznatky mezinárodně uznávaných manažerů a úspěšných podnikatelů.

Kurz vyvrcholí na hřišti investora a šanci získat financování osiva a vstoupit do inkubátoru MEST.... [-]


Mezinárodní obchod a řízení kurz (zahraniční studenti)

Beppu Mizobe Gakuen College
Campus forma Denní studium 2 let April 2019 Japonsko Beppu

Zahraniční studenti budou studovat základy mezinárodního obchodu a získat potřebné mezinárodní propracovanosti, aby byli aktivní na mezinárodní obchodní scéně a zároveň studovat japonsky. Zaměřit Studenti zapsaní v tomto kurzu bude dosáhnout certifikace ceněn japonskými společnostmi, jako je zpracování informací specialistů, Certified obchodní profesionály a certifikace výpočetní účely. [+]

Zahraniční studenti budou studovat základy mezinárodního obchodu a získat potřebné mezinárodní propracovanosti, aby byli aktivní na mezinárodní obchodní scéně a zároveň studovat japonsky. Zaměřit Studenti zapsaní v tomto kurzu bude dosáhnout certifikace ceněn japonskými společnostmi, jako je zpracování informací specialistů, Certified obchodní profesionály a certifikace výpočetní účely.

[-]

Sdružení Business Executives programu (ABE)

INtel College
Campus forma Kombinované 1 - 3 semestry January 2019 Keňa Nairobi

Program ABE je ideální pro ty, kteří chtějí být nejdůležitější v rozmanité podnikatelské prostředí tím, že se lepší obchodní manažeři. Program zahrnuje širokou škálu obchodních principů a aplikací, které mohou být ... [+]

Asociace obchodní vedení programu (ABE)

Program ABE je ideální pro ty, kteří chtějí být nejdůležitější v rozmanité podnikatelské prostředí tím, že se lepší obchodní manažeři. Program zahrnuje širokou škálu obchodních principů a aplikací, které mohou nastat globální životní prostředí.

2014 Příjem / termíny Termín 1: 13.ledna 2014 to 23.května 2014 **** Aplikace a přijetí v průběhu Termín 2: 24.června 2014 to 21.listopadu 2014 Cíle programu

Tento kurz je speciálně navržen tak, aby vybavit studenty, zejména ty zaměřené na mezinárodní zaměstnavatele, aby se obchodní důvtipný a kompetentní. Je zaměřen na poskytování studentům platformu vykonávat své entreprenual dovednosti, stejně jako možnosti správy. Toho je dosaženo prostřednictvím interaktivního charakteru kurzu jako poskytnout společnosti Intel, mezi studenty i lektory. Program tvoří progrese cestu k různým možnostem studijních včetně; Informační technologie (IT), řízení lidských zdrojů (HRM), Marketing, Cestování, cestovní ruch a pohostinství management (TTHM), nebo Finance.... [-]