Filter
Kurzy
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Obchodní právo - Zde naleznete kurzy Obchodní právo

Vysoká škola a vysokoškolské studium zaměřit na konkrétní tematické oblasti, a obvykle trvají jeden semestru. Časové Studenti stráví účasti na kurzu jim umožní získat kredit k promoci. Po dokončení třídu, jsou často udělil známku stejně konkrétní certifikace.

Co je kurz na obchodní právo? Tato třída se obvykle vztahuje na různé oblasti práva, včetně rodinného, ​​trestního, firemní, obchodní, občanský soudní spor, a další. Během programu, studenti mohou také seznámit se s obchodními praktikami, které jsou důležité k právu. Mohou získat lepší porozumění právní terminologie a principy stejně. Mnoho kurzy jsou navrženy tak, aby vydržel jeden rok. Po dokončení, je běžné, že studenti obdrží diplom.

Studenti, kteří studují obchodní právo obvykle získat řadu výhod. Tento typ třídy může pomoci studentům získat více hands-on přístup k učení, který často pomáhá mnoho lépe pochopit koncepty.Kromě toho se studenti obvykle pocit, že jsou schopni prohloubit své znalosti právních pojmů. Jakmile dokončíte třídu, je pravděpodobné, že k lepším výkonům v budoucích třídách a mají více pracovních příležitostí.

Náklady zapsat do kurzu se liší v závislosti na škole se zúčastnit. Máte-li zájem o studium obchodního práva, je to dobrý nápad, aby výzkum poplatky se školou, kterou chcete zúčastnit. Většina studentů se domnívají, že náklady na školy je investicí do jejich budoucnosti.

Existuje několik kariéry pro lidi, kteří studují obchodní právo. Zatímco někteří studenti se této třídy a získat diplom, jiní pracují na stupních. Po dokončení studia, možné příležitosti kariéry patří práce s právními firmami, soudní budovy, právní oddělení velkých firem, policií nebo vládních úřadů, nebo titulu pozemkových úřadech. Se správným vzdělání a tvrdé práce, je obvykle snazší splnit profesních cílů.

Chcete-li studovat toto téma, pak je to dobrý nápad, aby nenašli správný kurz online. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

3 Výsledky v Obchodní právo

Ambra College

Mezinárodní škola Mediace - EIM je inovativní program rozvoje mediačních postupů a praktik pro spolupráci v Brazílii. Vyvinutý dialogu a AMBRA College Institute, je klade ... [+]

Mezinárodní Mediace School

Mezinárodní škola Mediace - EIM je inovativní program rozvoje mediačních postupů a praktik pro spolupráci v Brazílii. Vyvinutý dialogu a AMBRA College Institute, je kladen důraz na rozvoj dovedností a schopností ze čtyř oblastí: řízení, právních, technických a praktických.

Cílem je vyškolit novou generaci odborníků spáchaných na čele transformace, jak jsou konflikty vyřešeny v Brazílii. Prostřednictvím Premium certifikaci v oblasti zprostředkování, účastník bude plně nárok na následující:

Použít hlavní mediační techniky používané v zemi, která má nejrozvinutější zprostředkování světa (United States); Rozvíjet strategické a udržitelným způsobem schopnosti a dovednosti a zprostředkování spolupráce postupy ve veřejných a soukromých institucí; S využitím nástrojů mediace a spolupráce postupy založené na obchodních strategií a neurolingvistického programování; Vytvořit prostředky šířit dialog jako nástroj pro řešení konfliktů na základě různých médií (knihy, články, legislativních návrhů, rozhovory, atd); Budování akademický orgán v oblasti mediace a spolupráce praktik. ... [-]
Spojené státy americké Orlando
Září 2019
Angličtina,Portuguese (Brazil)
Denní studium
Kombinované
220 hodiny
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Damelin Part Time

Po úspěšném absolvování každého dovedností programu CIS vydá studenty s výsledky Dopis popisující modulů a dosažené úvěry.Teprve po dokončení 3 modulů směrem k plné kvali ... [+]

Kurz v oboru Business Administration - Dovednosti program v obecných zásad obchodního práva (CIS) Osvědčení Po úspěšném absolvování každého dovedností programu CIS vydá studenty s výsledky Dopis popisující modulů a dosažené úvěry. Teprve po dokončení 3 modulů směrem k plné kvalifikaci Student bude udělena osvědčení s doložkou FASSET. Žáci výsledky budou zaznamenány na CIS Národní učící se záznamy databáze do 6 měsíců od dokončení. Vstupní požadavky

Znalost, porozumění a aplikace z anglického jazyka na NSK 4/Grade 12 nebo ekvivalentní Znalost, porozumění a aplikace matematické gramotnosti u NSK 4/Grade 12 nebo ekvivalentní Znalost, porozumění a aplikace účetnictví v NSK 4/Grade 12 nebo ekvivalentní Vstup může být předmětem rozhovoru pro akademického pracovníka ... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Kombinované
65 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Damelin Part Time

... [+]

To vylučuje čas na dokončení úkolů, výzkum a samostudium. Každý školní areál v Damelinu má jiný plán výuky. Tento program dovedností je schválen ICB a zahrnuje výsledky jednotkových standardů požadovaných pro následující: • Národní diplom: Technické finanční účetnictví (SAQA ID: 36213).

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Kombinované
48 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině