ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy Obchodní právo v Jihoafrická republika - Zde naleznete kurzy Obchodní právo v Jihoafrická republika

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Vzdělání v obchodním právu je navržen s cílem zlepšit právní znalosti v oblasti provozování a řízení podniku. Společná témata mohou zahrnovat konkurzní právo, daňové právo, patentové právo, pracovní právo, podvody, kybernetické právo, antimonopolní a odpovědnost za produkt.

Země se nachází na jižním cípu Afriky, Jižní Africe, má bohatou kulturu, že jste nikdy nabažit zatímco cestuje nebo studují zde. Jazyky jsou zde Afrikánec a angličtině, stejně jako holandský. Studentský život drtivé jihoafrické University, University of Johannesburg nebo jiné vysoké škole bude mysl vyfukování. Zamilujete interakci s Bantus zde a tropické klima regionu.

Kurzy Obchodní právo v Jihoafrická republika - Veškeré informace o kurzech Obchodní právo v Jihoafrická republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika zde!

2 Výsledky v Obchodní právo, Jihoafrická republika Filter

kurz v oboru Business Administration - zásady obchodního práva (CIS)

Damelin Part Time
Kampus Kombinované 65 hodiny Únor 2020 Jihoafrická republika Johannesburg

Po úspěšném absolvování každého dovedností programu CIS vydá studenty s výsledky Dopis popisující modulů a dosažené úvěry.Teprve po dokončení 3 modulů směrem k plné kvalifikaci bude student bude udělen certifikát s

Course in Accounting - Skills in Business Law and Accounting Controls (ICB)

Damelin Part Time
Kampus Kombinované 48 hodiny Únor 2020 Jihoafrická republika Johannesburg