ACADEMICCOURSES

Kombinované studium kurzy Oceánologie v Kostarika - Zde naleznete Kombinované studium kurzy Oceánologie v Kostarika

Obvykle můžete mít vysokoškolské kurzy, pokud jste starší 18 let. Jsou pravidelně vyučuje na vysokých školách, univerzitách a odbornými institucemi, jako jsou umělecké školy a zemědělských vysokých škol - z nichž téměř všechny mají své vlastní webové stránky. Můžete získat širokou škálu dovedností, například diplomy, bakalářské tituly, základové stupňů a postgraduální stupňů.

Podmořská biologie je studium život rostlin a zvířat ve vodních biotopů a ekosystémů. Studenti, kteří studují mořskou biologii se také dozvědět o astronomie, biologie, ekologie, geologie, oceánografie a zoologie s cílem získat lepší chápání života oceánu a vše, co obsahuje.

Kostarika má více než 50% svých občanů v rozmezí mezi 18 a 35 roky. Země má zvýšenou studentský život v těchto univerzit se sníženým životní úrovně v těchto vysokých škol pro místní i mezinárodní studenty.

Kombinované studium kurzy Oceánologie v Kostarika - Veškeré informace o Kombinované studium kurzech Oceánologie v Kostarika. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Oceánologie, Kostarika Filter

Krátkodobý program pro tropickou mořskou biologii

VERITAS
Kurzy
<
Kombinované studium
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Předmět seznamuje se základními pojmy oceánografie, námořní geologie, mořské ekologie a mořské biologie, s důrazem na interakci mezi druhy, mezi druhy a jejich prostředím a me ...

Čtěte více

Ochrana biologie žraloků a paprsků Krátkodobý program

VERITAS
Kurzy
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Tento kurz je zaměřen na zdůraznění významu ochrany biologie mořských živočichů při správě druhů rodu Elasmobranch (žraloků a paprsků) s důrazem na nedávné snahy o ochranu vel ...

Čtěte více