ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy Office Administration v Evropa - Zde naleznete kurzy Office Administration v Evropa

Existují stovky národně uznávaných odborných kvalifikací a školení z předních světových poskytovatelů vzdělávání. Cíle kurzu by měl vést k vyučovací metody a zájem studentů.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

Kurzy Office Administration v Evropa - Veškeré informace o kurzech Office Administration v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

2 Výsledky v Office Administration, Evropa Filter

Administrativní řízení pro osobní asistenty - úroveň 2

London Business Training & Consulting
Kampus Denní studium 1 týden Červenec 2019 Spojené království London

Tento osobní asistenční výcvik je vhodný pro osobní asistenty, sekretáře a administrativní pracovníky. Po dokončení tohoto kurzu budete rozumět komunikaci jako jednu ze základních funkcí kanceláře a proces nezbytný pro všechny formy podnikání atd.

Administrativní řízení pro osobní asistenty - úroveň 1

London Business Training & Consulting
Kampus Denní studium 1 týden Červenec 2019 Spojené království London

Tento kurz kancelářského managementu je vhodný pro osobní asistenty, sekretáře a administrativní pracovníky. Po absolvování tohoto výcvikového kurzu budete schopni porozumět organizaci jako jednu ze základních funkcí managementu atd.