ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy Office Administration v Spojené království - Zde naleznete kurzy Office Administration v Spojené království

Existují stovky národně uznávaných odborných kvalifikací a školení z předních světových poskytovatelů vzdělávání. Cíle kurzu by měl vést k vyučovací metody a zájem studentů.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Kurzy Office Administration v Spojené království - Veškeré informace o kurzech Office Administration v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království zde!

2 Výsledky v Office Administration, Spojené království Filter

Administrativní řízení pro osobní asistenty - úroveň 2

London Business Training & Consulting
Kampus Denní studium 1 týden Červenec 2019 Spojené království London

Tento osobní asistenční výcvik je vhodný pro osobní asistenty, sekretáře a administrativní pracovníky. Po dokončení tohoto kurzu budete rozumět komunikaci jako jednu ze základních funkcí kanceláře a proces nezbytný pro všechny formy podnikání atd.

Administrativní řízení pro osobní asistenty - úroveň 1

London Business Training & Consulting
Kampus Denní studium 1 týden Červenec 2019 Spojené království London

Tento kurz kancelářského managementu je vhodný pro osobní asistenty, sekretáře a administrativní pracovníky. Po absolvování tohoto výcvikového kurzu budete schopni porozumět organizaci jako jednu ze základních funkcí managementu atd.