$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kombinované studium kurzy Příprava na jazykovou zkoušku v Švýcarsko - Curych - Zde naleznete Kombinované studium kurzy Příprava na jazykovou zkoušku v Švýcarsko - Curych

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.Švýcarsko (německy: Schweiz, francouzsky: Suisse, italsky: Svizzera, Romansch:. Svizra Švýcarsko má… Čtěte více

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Švýcarsko (německy: Schweiz, francouzsky: Suisse, italsky: Svizzera, Romansch:. Svizra Švýcarsko má jedny z vysoké školy světoznámé jako ETH v Curychu, EPFL v Lausanne, IHEID v Ženevě, University of Lausanne nebo University of St Gallen. Mějte na paměti, že 's mnohem lepší mluvit místním jazykem, takže pokud můžete ' t ani mluvit francouzsky, německy nebo italsky, lepší jít na jazykový kurz první.

Curych je domovem pro více než 60 tisíc lidí na 20 univerzitách a ještě na jiných vysokých školách. To je také známé pro techniky a aplikovaných přírodních věd, a to zejména tím, že vyhraje ocenění na evropských a světových úmluv a tím, že produkuje Noble Nobelovy ceny.

Kombinované studium kurzy Příprava na jazykovou zkoušku v Švýcarsko - Curych - Veškeré informace o Kombinované studium kurzech Příprava na jazykovou zkoušku v Švýcarsko - Curych Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Méně
Další informace o studiu ve Švýcarsku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Alfred Nobel Open Business School
Curych, Švýcarsko

ANOBS nabízí Master of Business Administration (MBA) v koučovací specializaci

ANOBS nabízí Master of Business Administration (MBA) v koučovací specializaci -
Kurzy
Kombinované studium
2 semestry
Angličtina
Úno 2022
Online forma