Filter
Kurzy
Stát Palestina Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy v Stát Palestina - Zde naleznete kurzy v Stát Palestina

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Řada vysokých škol se objevily v posledních letech na celém palestinském území a v pásmu Gazy. I když mladý, tato zařízení jsou schopni nabídnout pestrou škálu programů pro místní a zahraniční studenty.

Kurzy v Stát Palestina - Veškeré informace o kurzech v Stát Palestina. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Stát Palestina přímo zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Birzeit University PAS

Palestina a arabština Studies Program (PAS) je akademický program na Birzeit univerzitě, který nabízí zahraničním studentům možnost spojit studium arabštiny se přírodověd ... [+]

Palestina a arabština Studies Program (PAS) je akademický program na Birzeit univerzitě, který nabízí zahraničním studentům možnost spojit studium arabštiny se společensko-vědních předmětů o Palestině a arabském světě. Zahraniční studenti vykonávat své studium a zároveň dochází z první ruky politické a sociální reality, na zemi.

Kreslení na jeho záznam renomovaných jazyka a vědy profesorů sociální, Birzeit University přinesl tento komplexní mezinárodní studijní program, který nabízí akreditované kurzy akademické kvality, spolu s řadou mimoškolních přednášek a exkurzí. Celoroční program se skládá ze tří semestrů, dvou řádných semestry a jedním intenzivním letním semestru. Studenti se mohou zapsat na začátku každé semestru. PAS Program je otevřen pro studenty VŠ a absolventy z celého světa, ti, kteří pracují v oblasti související s Středním východě, a ti, kteří chtějí získat hlubší znalosti v oblasti, jeho jazyk a kulturu.... [-]

Stát Palestina Birzeit
Přihlašování započato
Angličtina,Arabština
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině