ACADEMICCOURSES.CZ

Dálkové kurzy Pedagogika - Zde naleznete Dálkové kurzy Pedagogika

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Vzdělávání je definováno jako proces získávání znalostí v jakékoliv podobě, ať už je to přesvědčení, zvyky, dovednosti nebo hodnoty. Existuje mnoho způsobů, jak pro jednotlivce, aby vyhledávaly a dostat vzdělání. Některé metody může zahrnovat učení, vyprávění, otevřené diskuse, školení a výzkumu.

 

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Dálkové kurzy Pedagogika - Veškeré informace o Dálkové kurzech Pedagogika. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

40 Výsledky v Pedagogika, Dálkové Filter

UG - Balíčky našich užitkových průvodců online

The BCF Group Nottingham
Online forma Srpen 2020 Spojené království Nottingham

Naše užitečné příručky zahrnují fantastickou škálu měkkých dovedností a osobního rozvoje elektronických knih, které jsou plné tipů, rad, cvičení a nástrojů.

Tvorba internetových kurzů

The Internet Business School
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království Bethersden

Naučte se, jak vytvářet a prodávat své vlastní zakázkové online kurzy - Live Events

Výuka úroveň asistent 3-chodové

Oplex Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

On-line CPD Akreditovaná Level 3 asistentem kurz poskytne studentům vhled do toho, jak efektivně pracovat v prostředí učeben. Ať už je to primární, sekundární nebo nastavení SEN škola, tento asistentem kurz pokrývá všechny důležité aspekty, které je třeba naučit.

Poslat metody výuky kurzu

Oplex Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tato speciálními vzdělávacími potřebami a osobám se zdravotním postižením (SEND) vyučovacích metod Kurz poskytne studentům s novým a náročné vhled do pracovat ve výukovém prostředí s dětmi a mladými lidmi, diskutovat o děti, svou roli podpoře, mladí lidé a třídní učitel.

Vyšší učení asistentem kurz

Oplex Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

On-line CPD Akreditovaná Level 4 Higher Learning asistentem kurz poskytne studentům vhled do toho, jak efektivně pracovat v prostředí učeben. Ať už je to primární, sekundární nebo nastavení SEN škola, tento Level 4 vyššího vzdělání asistentem Kurz pokrývá všechny důležité aspekty, které je třeba naučit.

TEFL úroveň svazek 2, 3 a 4

Oplex Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

On-line TEFL Level 2, 3 a 4 kurzy budou poskytovat žákům podrobný přehled o tom, jak podpořit studium těch, kteří angličtina není jejich rodným jazykem, ve výukovém prostředí.

Odborná podpora pro výuku a učení ve školách (QCF) - úroveň 3-chodové

Distance Learning Centre
Online forma Kombinované 250 hodiny Přihlašování započato Spojené království UK Online

Specialista podpory pro výuku a učení ve školách (QCF) - Level 3 hřiště pro studující 16+, kteří pracují ve škole, a to zejména v roli asistenta pedagoga, Classroom Assistant nebo Learning Support Assistant k dispozici.

Péče o děti a vzdělávání (QCF) - úroveň 3 ocenění vyrovnávací kurz

Distance Learning Centre
Online forma Kombinované 180 hodiny Přihlašování započato Spojené království UK Online

Cache péče o děti a vzdělávání (VRQ) - Level 3 Cena kurzu je kurz určen pro studenty, kteří chtějí začít kariéru v oblasti péče o děti a působí jako perfektní přípravu pro ty, kteří chtějí následovat dělat CACHE Level 3 vysvědčení nebo diplom kvalifikaci.

Dětské a pracovní síly mladých lidí (QCF) - úroveň 2 Kurz

Distance Learning Centre
Online forma Kombinované 300 hodiny Přihlašování započato Spojené království UK Online

Dětí & Young lidová Workforce (QCF) - Level 2 Kurz je určen pro studenty, kteří chtějí pracovat v oblasti péče o dítě. Kurz je vhodný pro každého, kdo chce začít kariéru v péči o dítě a poskytuje výchozí bod k dosažené kvalifikaci pro práci v tomto odvětví.

Podporovat výuku a učení ve školách (QCF) - úroveň 3-chodové

Distance Learning Centre
Online forma Kombinované 180 hodiny Přihlašování započato Spojené království UK Online

Podpůrný Výuka a vzdělávání ve školách úrovni 3 kurzu je studující 16+, kteří mají zájem o práci ve škole, a to zejména v roli asistenta pedagoga, Classroom Assistant nebo Learning Support Assistant k dispozici.

Podporovat výuku a učení ve školách (QCF) - úroveň 2 Kurz

Distance Learning Centre
Online forma Kombinované 180 hodiny Přihlašování započato Spojené království UK Online

Distance Learning Centre, které vyjadřuje podporu Výuka a vzdělávání ve školách - Level 2 domácí studijní kurz je k dispozici pro studenty ve věku nad 16 let, kteří mají zájem o práci ve škole v roli vyučování nebo třídě asistent nebo asistentka Learning Support. Je to kvalifikace na bázi pravomoc, která vyžaduje, aby studenti být použity ve školním prostředí nebo být dobrovolné rozmístění alespoň 50 hodin celkem.

Podpora práce ve školách (QCF) - úroveň 2 Kurz

Distance Learning Centre
Online forma Kombinované 80 najděte si doktorské studium práv Přihlašování započato Spojené království UK Online

Podpůrný pracují ve školách Level 2 kurzu je studující 16+, kteří mají zájem o práci ve škole, a to zejména v roli asistenta pedagoga, Classroom Assistant nebo Learning Support Assistant k dispozici. To je založeno kvalifikace znalosti vhodné pro všechny role podpůrného personálu ve školách, včetně pracovníků webu, administrátory apod stejně jako ti, kteří pracují přímo s dětmi a mladými lidmi.

Asistentem - úroveň 2 Kurz

Distance Learning Centre
Online forma Kombinované 100 hodiny Přihlašování započato Spojené království UK Online

Level 2 - asistenta pedagoga Kurz byl vytvořen pro lidi, kteří se snaží získat lepší pochopení hlavních zásad a postupů asistenta pedagoga pozic. Asistent kurz Výuka lze studovat doma nebo v práci a byl navržen tak, aby studentům plnou komplexní znalosti a mnoho dovedností, které jsou potřebné pro opěrné polohy třídě.

University of Nebraska střední školy programu

The American College in Spain
Kampus Online forma Denní studium 2 roky Září 2019 Španělsko Marbella Spojené státy americké Davie + 3 více

S více než 85 let zkušeností, UNHS je odborníkem na poskytování vysoce kvalitní středoškolské vzdělání pro studenty a školy po celém světě. UNHS je akreditována pokročilé a Nebraska ministerstva školství a její kurzy jsou podporovány certifikovaných učitelů.

Mezipaměť pro péči o děti a vzdělávání na úrovni 3 ocenění (QCF)

UK Open College
Online forma Kombinované 180 hodiny Přihlašování započato Spojené království UK Online

CACHE akreditované "Péče o děti a vzdělávání" Úroveň 3 Kurz je vhodný pro všechny studenty, kteří hledají úvod do oblasti péče o děti. Kurz poskytuje ve spolupráci s UK distančního vzdělávání a vydavatelství je zaměřen na studenty, kteří chtějí vstoupit do dávné doby a oblasti péče o děti.