ACADEMICCOURSES.CZ

Dálkové kurzy Pedagogika v Evropa - Zde naleznete Dálkové kurzy Pedagogika v Evropa

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Někteří studenti se mohou rozhodnout se vzdělávat, i když většina výchova je prováděna pod vedením učitele nebo instruktora. Vysokoškolské vzdělání je často pod dohledem profesora. Vzdělávání může dojít v široké paletě nastavení, ať už neformální nebo formální.

 

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Dálkové kurzy Pedagogika v Evropa - Veškeré informace o Dálkové kurzy Pedagogika v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

33 Výsledky v Pedagogika, Evropa, Dálkové Filter

UG - Balíčky našich užitkových průvodců online

The BCF Group Nottingham
Online forma Srpen 2020 Spojené království Nottingham

Naše užitečné příručky zahrnují fantastickou škálu měkkých dovedností a osobního rozvoje elektronických knih, které jsou plné tipů, rad, cvičení a nástrojů.

Tvorba internetových kurzů

The Internet Business School
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království Bethersden

Naučte se, jak vytvářet a prodávat své vlastní zakázkové online kurzy - Live Events

120 hodinový pokročilý kurz TEFL

Premier TEFL
Online forma 120 hodiny Přihlašování započato Irsko Cork

120 hodinový trénink TEFL online

Výuka úroveň asistent 3-chodové

Oplex Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

On-line CPD Akreditovaná Level 3 asistentem kurz poskytne studentům vhled do toho, jak efektivně pracovat v prostředí učeben. Ať už je to primární, sekundární nebo nastavení SEN škola, tento asistentem kurz pokrývá všechny důležité aspekty, které je třeba naučit.

Poslat metody výuky kurzu

Oplex Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tato speciálními vzdělávacími potřebami a osobám se zdravotním postižením (SEND) vyučovacích metod Kurz poskytne studentům s novým a náročné vhled do pracovat ve výukovém prostředí s dětmi a mladými lidmi, diskutovat o děti, svou roli podpoře, mladí lidé a třídní učitel.

Vyšší učení asistentem kurz

Oplex Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

On-line CPD Akreditovaná Level 4 Higher Learning asistentem kurz poskytne studentům vhled do toho, jak efektivně pracovat v prostředí učeben. Ať už je to primární, sekundární nebo nastavení SEN škola, tento Level 4 vyššího vzdělání asistentem Kurz pokrývá všechny důležité aspekty, které je třeba naučit.

TEFL úroveň svazek 2, 3 a 4

Oplex Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

On-line TEFL Level 2, 3 a 4 kurzy budou poskytovat žákům podrobný přehled o tom, jak podpořit studium těch, kteří angličtina není jejich rodným jazykem, ve výukovém prostředí.

Odborná podpora pro výuku a učení ve školách (QCF) - úroveň 3-chodové

Distance Learning Centre
Online forma Kombinované 250 hodiny Přihlašování započato Spojené království UK Online

Specialista podpory pro výuku a učení ve školách (QCF) - Level 3 hřiště pro studující 16+, kteří pracují ve škole, a to zejména v roli asistenta pedagoga, Classroom Assistant nebo Learning Support Assistant k dispozici.

Péče o děti a vzdělávání (QCF) - úroveň 3 ocenění vyrovnávací kurz

Distance Learning Centre
Online forma Kombinované 180 hodiny Přihlašování započato Spojené království UK Online

Cache péče o děti a vzdělávání (VRQ) - Level 3 Cena kurzu je kurz určen pro studenty, kteří chtějí začít kariéru v oblasti péče o děti a působí jako perfektní přípravu pro ty, kteří chtějí následovat dělat CACHE Level 3 vysvědčení nebo diplom kvalifikaci.

Dětské a pracovní síly mladých lidí (QCF) - úroveň 2 Kurz

Distance Learning Centre
Online forma Kombinované 300 hodiny Přihlašování započato Spojené království UK Online

Dětí & Young lidová Workforce (QCF) - Level 2 Kurz je určen pro studenty, kteří chtějí pracovat v oblasti péče o dítě. Kurz je vhodný pro každého, kdo chce začít kariéru v péči o dítě a poskytuje výchozí bod k dosažené kvalifikaci pro práci v tomto odvětví.

Podporovat výuku a učení ve školách (QCF) - úroveň 3-chodové

Distance Learning Centre
Online forma Kombinované 180 hodiny Přihlašování započato Spojené království UK Online

Podpůrný Výuka a vzdělávání ve školách úrovni 3 kurzu je studující 16+, kteří mají zájem o práci ve škole, a to zejména v roli asistenta pedagoga, Classroom Assistant nebo Learning Support Assistant k dispozici.

Podporovat výuku a učení ve školách (QCF) - úroveň 2 Kurz

Distance Learning Centre
Online forma Kombinované 180 hodiny Přihlašování započato Spojené království UK Online

Distance Learning Centre, které vyjadřuje podporu Výuka a vzdělávání ve školách - Level 2 domácí studijní kurz je k dispozici pro studenty ve věku nad 16 let, kteří mají zájem o práci ve škole v roli vyučování nebo třídě asistent nebo asistentka Learning Support. Je to kvalifikace na bázi pravomoc, která vyžaduje, aby studenti být použity ve školním prostředí nebo být dobrovolné rozmístění alespoň 50 hodin celkem.

Podpora práce ve školách (QCF) - úroveň 2 Kurz

Distance Learning Centre
Online forma Kombinované 80 najděte si doktorské studium práv Přihlašování započato Spojené království UK Online

Podpůrný pracují ve školách Level 2 kurzu je studující 16+, kteří mají zájem o práci ve škole, a to zejména v roli asistenta pedagoga, Classroom Assistant nebo Learning Support Assistant k dispozici. To je založeno kvalifikace znalosti vhodné pro všechny role podpůrného personálu ve školách, včetně pracovníků webu, administrátory apod stejně jako ti, kteří pracují přímo s dětmi a mladými lidmi.

Asistentem - úroveň 2 Kurz

Distance Learning Centre
Online forma Kombinované 100 hodiny Přihlašování započato Spojené království UK Online

Level 2 - asistenta pedagoga Kurz byl vytvořen pro lidi, kteří se snaží získat lepší pochopení hlavních zásad a postupů asistenta pedagoga pozic. Asistent kurz Výuka lze studovat doma nebo v práci a byl navržen tak, aby studentům plnou komplexní znalosti a mnoho dovedností, které jsou potřebné pro opěrné polohy třídě.

University of Nebraska střední školy programu

The American College in Spain
Kampus Online forma Denní studium 2 roky Září 2019 Španělsko Marbella Spojené státy americké Davie + 3 více

S více než 85 let zkušeností, UNHS je odborníkem na poskytování vysoce kvalitní středoškolské vzdělání pro studenty a školy po celém světě. UNHS je akreditována pokročilé a Nebraska ministerstva školství a její kurzy jsou podporovány certifikovaných učitelů.