Filter
Kurzy
Spojené arabské emiráty Dubai Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované kurzy Pedagogika v Spojené arabské emiráty - Dubai - Zde naleznete Kombinované kurzy Pedagogika v Spojené arabské emiráty - Dubai

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Ti, kteří sledují vzdělání jako svou kariéru projde kurzy, které jsou navrženy tak, aby vlak budoucí pedagogy. Naštěstí existuje široká škála kurzů určených pro studenty, kteří si přejí doplnit veškeré učební pověření. Tyto kurzy jsou nabízeny v různých institucích po celém světě.

Spojené arabské emiráty, někdy jednoduše nazvaný emiráty nebo SAE je arabská země v jihovýchodní části Arabského poloostrova v Perském zálivu a sousedí na východě Omán a Saúdská Arábie na jihu, stejně jako sdílení námořní hranice s Katarem a Írán.

Dubaj je jedním z nejmodernějších a moderních měst na světě. Město je doma k krásnou architekturou, velkých podniků a turistických atrakcí. Město je také domov pro některé z regionu nejprestižnějších univerzit a vysokých škol.

Kombinované kurzy Pedagogika v Spojené arabské emiráty - Dubai - Veškeré informace o Kombinované kurzech Pedagogika v Spojené arabské emiráty - Dubai Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Pedagogika, Dubai

Tituly
Místo
Spojené arabské emiráty
Dubai
Typ studia
Tempo
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Eton Institute

Uvolnit potenciál svých studentů s praktickou a odbornou přípravu učitelů, která se zaměřuje na osvěžujících a rozvíjejících se pedagogických dovedností. Ujistěte se, že ... [+]

Uvolnit potenciál svých studentů s praktickou a odbornou přípravu učitelů, která se zaměřuje na osvěžujících a rozvíjejících se pedagogických dovedností. Ujistěte se, že jste si jisti, v moderní multi-kulturní a multi-kulturní třídě s mezinárodní certifikací TESOL kurz Eton ústavu.

Mezinárodní TESOL / TFL certifikační kurz Eton ústavu je určen pro kandidáty na výuku angličtiny jako jazyk pro non-rodilí mluvčí, a je ideální jak pro nové učitele a aktuálních učitelé, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti soubor.

Certifikace TFL je určen pro kandidáty na výuku žádný cizí jazyk než angličtinu.

TESOL osnovy Eton ústavu splňuje nejvyšší mezinárodní standardy kvality v jazykové služby.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubai Abu Dhabi
Září 2019
Angličtina
Kombinované
20 - 60 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Stafford

Postgraduální certifikát ve výuce (mezinárodní) [PGCEi] je program na částečný úvazek, dištanční učení zaměřený na profesionální pedagogy pracující v jiných zemích než ve ... [+]

O programu

Postgraduální certifikát ve výuce (mezinárodní) je program na částečný úvazek, distanční učení profesního obohacení pro učitele pracující v jiných zemích než ve Velké Británii.

PGCEi je relevantní pro všechny učební osnovy. Zaměřuje se na zlepšení individuální pedagogické praxe prostřednictvím kritické reflexe a výzkumu praxe. Umožňuje také srovnávat výukové přístupy v různých zemích a rozvíjet globální přístup ke vzdělávání.

Kurz se skládá z úvodní akce, na které se setkáte s lektorem a kolegy z Nottinghamu. Poté následuje on-line distanční vzdělávání s podporou individuálního učitele.

University of Nottingham PGCEi je jedním z předních kurzů svého druhu. Program nabízí skutečně mezinárodní univerzita a vede ve 14 místech po celém světě.... [-]

Spojené arabské emiráty United Arab Emirates Online Dubai
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
12 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině