Filter
Kurzy
Kanada Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Počítačové vědy v Kanada - Zde naleznete kurzy Počítačové vědy v Kanada

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Základy informatiky ve skutečnosti sahají až do předtím, než ve skutečnosti byla vytvořena moderní počítač. Například Algoritmy pro výpočet byly kolem stovky let. Jedna kniha Sanskrit algoritmů sahá až 800 před naším letopočtem.

Kanada je severoamerický země, skládající se z deseti provincií a tří teritorií. Nachází se v severní části kontinentu, se rozprostírá od Atlantiku k Pacifiku a na sever do Severního ledového oceánu.

Kurzy Počítačové vědy v Kanada - Veškeré informace o kurzech Počítačové vědy v Kanada. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Počítačové vědy, Kanada

VanArts

Lidé, účel a funkce, naučit se, jak integrovat své technické dovednosti s dovednostmi budování vztahů se in-poptávka jako tvůrce multimediálních webových stránek ... [+]

Kurz - Vývoj webu a interaktivní design

&nbsp

Lidé, účel a funkce, naučit se, jak integrovat své technické dovednosti s dovednostmi budování vztahů, které mají být do-demand jako tvůrce multimediálních webových stránek. Vedoucí řízení projektu pracovat se studenty, jak vytvořit on-trend a špičkovými živými místě projekty v rámci našich kurzů, web design. Vaše účast přesahuje třídě. Zúčastněte se skutečné plánování a rozvoj účastní, pokud klient očekávání běží vysoko - a jste připraveni a kvalifikovaní s nimi setkat. Dozvědět se ve Vancouveru, která je popsána jako domov nových médií. Počítačoví odborníci učí komplexní kurzy web design, od vytváření vizuálních prvků do databáze vývoje, až po správu své vlastní podnikání web. Potřeba pro web design, vývoj webových aplikací a odborníků je jen roste. Vybojovat svůj výklenek v novém mediálním prostředí.Další termíny zahájení ... [-]

Kanada Vancouver
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vancouver Career College

Pokud hledáte vstup do oboru IT, může vám pomoci získat program Network Systems Administrator na Vancouver Career College . ... [+]

Pokud hledáte vstup do oboru IT, může vám pomoci získat program Network Systems Administrator na Vancouver Career College . V tomto programu budete rozvíjet technické dovednosti v oblasti síťové instalace, údržby a správy, stejně jako implementace a provozování počítačových služeb, které vás připraví na novou kariéru jako správce síťových systémů.

Vedle rozvoje pevných základů v oblasti obecných IT dovedností se budete účastnit programu pracovních stáží, který vám poskytne praktické zkušenosti, které potřebujete, abyste se dostali na pracovní sílu a zapůsobili na zaměstnavatele.

Program také připravuje, abyste napsali několik samostatných certifikačních zkoušek, včetně asociace Computing Technology Industry Association (CompTIA), Cisco Certified Network Associate (CCNA) a Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA).... [-]

Kanada Abbotsford
Září 2019
Denní studium
48 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině