Filter
Kurzy
Německo Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Počítačové vědy v Německo - Zde naleznete kurzy Počítačové vědy v Německo

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Ačkoli základy informatiky existovaly po celá léta, to nebylo až do minulého století, že nejvíce špičková technologie byla vyvinuta. V roce 1940 bylo vytvořeno více přesná počítací stroje. To bylo přibližně ve stejnou dobu, že počítače uvedeným strojům, spíše než lidé, kteří dělali na počítači.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Kurzy Počítačové vědy v Německo - Veškeré informace o kurzech Počítačové vědy v Německo. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Počítačové vědy, Německo

exMedia

Experimentální počítačové vědy na KHM požádá o základním požadavkům a možnostem dnešních konstrukce a výroby. Zejména role informačních procesů a jejich interakce se vyše ... [+]

Experimentální počítačové vědy na KHM požádá o základním požadavkům a možnostem dnešních konstrukce a výroby.

Zejména role informačních procesů a jejich interakce se vyšetřuje u materiálu procesy. Kde se vyskytují u všech informací a algoritmů, jak jsou vyráběny, sdělují, zpracovány a integrovány do plánovacích a výrobních procesů? Jak se lidský rozum a vnímání s fyzickými materiálů a jak jsou zprostředkovány sémiotických procesy?

Stručně řečeno, způsob, jakým jsou na sobě vzájemně závislé rozum a artefakt a jakou roli dělat postavy? Skutečnost, že dosud neexistuje obecná věda artefaktů neexistuje, takže "know-how", které jdou nad rámec pouhé otázky tvorby, je považován za jeden z hlavních důvodů, že naše společnost nikdy zvládli umění intelektuálně. Není technické "know-how" je proto ve středu našeho myšlení a experimentální přístup, ale přemýšlet o podmínkách produkovat akce možnost a na otázku, za jakých ujednání se chceme rozvíjet naše výsledných technologií vůbec a pracují? ... [-]

Německo Cologne
Říjen 2019
Němec
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině