Filter
Kurzy
Spojené arabské emiráty Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Počítačové vědy v Spojené arabské emiráty - Zde naleznete kurzy Počítačové vědy v Spojené arabské emiráty

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Ačkoli základy informatiky existovaly po celá léta, to nebylo až do minulého století, že nejvíce špičková technologie byla vyvinuta. V roce 1940 bylo vytvořeno více přesná počítací stroje. To bylo přibližně ve stejnou dobu, že počítače uvedeným strojům, spíše než lidé, kteří dělali na počítači.

Vzdělání ve Spojených arabských emirátech má své výhody: slunce, moře, písek, nezdaněné příjmy po skončení studia a některé z nejlepších univerzit v Perském zálivu region.In Kromě toho řada vysoce hodnoceny univerzity se sídlem v jiných zemích mají hutnická akademie v Spojené arabské emiráty.

Kurzy Počítačové vědy v Spojené arabské emiráty - Veškeré informace o kurzech Počítačové vědy v Spojené arabské emiráty. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené arabské emiráty zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Počítačové vědy, Spojené arabské emiráty

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Zeus Consulting

Zeus Consulting nabízí certifikované školení v konkrétních produktů společnosti Microsoft nebo technologie. Když se naučíte od našich certifikovaných školitelů společnost ... [+]

Kurz Školení Microsoft

Zeus Consulting nabízí certifikované školení v konkrétních produktů společnosti Microsoft nebo technologie. Když se naučíte od našich certifikovaných školitelů společnosti Microsoft, můžete si být jisti, že to, co se naučíte se být přesné, úplné a aktuální.

Seznam školení podle kategorie:

Server

Windows Server Exchange Server Lync Server SharePoint Virtualizace System Center Oblak

Desktop

Windows

Aplikace

Kancelář Office 365 Microsoft Dynamics

Databáze

SQL Server

Vývojka

Visual Studio Microsoft Azure [-]
Spojené arabské emiráty Dubai
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Zeus Consulting

EDRP kurz vás naučí metody při identifikaci zranitelných míst a přijme vhodná protiopatření pro prevenci a zmírnění selhání ... [+]

EC-Council - Disaster Recovery Professional

EDRP kurz vás naučí metody při určování zranitelných míst a přijme vhodná protiopatření, aby se zabránilo a zmírnění rizik poruch pro organizaci. To také poskytuje síťové Professional s nadací v principech disaster recovery, včetně přípravy plánu obnovy po havárii, posouzení rizik v podniku, rozvoj politik a postupů a chápání role a vztahy různých členů organizace, provádění plánu, a zotavuje z katastrofy.

Tento EDRP kurz trvá přístup celopodnikové k vypracování plánu obnovy po havárii. Studenti se naučí, jak vytvořit zabezpečenou síť tím, že pravidla a postupy v místě, a jak obnovit síť v případě katastrofy.... [-]

Spojené arabské emiráty Dubai
Září 2019
Angličtina,Arabština
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině