$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Podnikové finance - Zde naleznete kurzy Podnikové finance

Akademický kurz v oblasti vysokoškolského vzdělávání se vztahuje k určité oblasti studia v daném oboru, která obvykle trvá asi jeden semestru. Některé kurzy jsou kombinovány s ostatními jako součást studijního programu, zatímco jiní jsou vyučovány jako samostatné třídy. Jen to, co je kurz výkonné financí? Účastníci těchto kurzů podrobit důkladné revizi hlavní… Čtěte více

Akademický kurz v oblasti vysokoškolského vzdělávání se vztahuje k určité oblasti studia v daném oboru, která obvykle trvá asi jeden semestru. Některé kurzy jsou kombinovány s ostatními jako součást studijního programu, zatímco jiní jsou vyučovány jako samostatné třídy.

Jen to, co je kurz výkonné financí? Účastníci těchto kurzů podrobit důkladné revizi hlavních finančních problémů a obav čelí vedení dnešních velkých společností. Velká pozornost je obecně věnována otázkám, jako je corporate finance, globální ekonomiky, vývoj vedení, finanční řízení a kapitálových trhů, stejně jako k rozvoji různých dovedností a nástrojů, které pomáhají manažerům lépe umístit své organizace pro dlouhodobý úspěch.

Ti, kteří úspěšně absolvují kurzy výkonné financí jsou lépe vybaveny pro správu řadu finančních zdrojem obav pro dnešní manažery.Díky pečlivé posouzení a důkladné studium současné finanční situace, účastníci kurzu jsou ponechány s řadou základních dovedností a kritických nástrojů, které pak mohou být realizovány v rámci vlastní firmy nebo organizace.

Neexistuje žádný pevný náklady na tento typ akademického programu. Místo toho, školné se liší v podstatě založena na řadě faktorů, jako je délka programu a pověsti školy samotné. Obraťte se každý potenciální školu zájem o konkrétní vzdělávací kurzy.

Mnoho studentů, kteří absolvují kurz v výkonném financí již stanoveny kariéru ve velkých korporací. Tito studenti využívají znalosti získané v kurzu podporovat své cíle v pozici, které již mají. Jiní jdou na získání pozic v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Ještě jiní najít práci jako finančních kontrolorů, ​​daňové manažery, účetní, oceňování analytiky nebo manažerů a finančních manažerů významných světových organizací.

Zájemci o získání dalších informací o výkonných finančních toků by měla prozkoumat naše bohaté akademické databáze souvisejících dostupných programů po celém světě. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Saïd Business School, University of Oxford
Oxford, Spojené království

Získejte pevný základ v oblasti výkonného financování pro strategické rozhodování.

Získejte pevný základ v oblasti výkonného financování pro strategické rozhodování. -
Kurzy
Kombinované studium
6 týdny
Angličtina
Online forma
 
Valettes's Business School
Manchester, Spojené království

Tento program je určen pro vyšší a střední manažery a členy představenstva, kteří mohou potřebovat rozvíjet své finanční dovednosti.

Tento program je určen pro vyšší a střední manažery a členy představenstva, kteří mohou potřebovat rozvíjet své finanční dovednosti. -
Kurzy
Denní studium
Angličtina
Kampus