ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Polsko - Zde naleznete kurzy v Polsko

Polsko je fascinující země, která slouží jako zeměpisné a kulturní křižovatce východní a západní Evropy. Prostřednictvím své bouřlivé historie jeho lidé dokázali udržet svou identitu, a dnes, země má klíčovou pozici největší z bývalých východoevropských států a nejlidnatějším novým členem Evropské unie. Je to opravdu dynamické místo pro vzdělávání a profesního rozvoje a užívání kurzů v Polsku vám mohou pomoci postoupit svou kariéru.

Kurzy v Polsku pokrývají širokou škálu témat a jsou zaměřeny na specializované vzdělávací potřeby. Kurzy v Polsku mohou být studovány na tradičních univerzitách, a to prostřednictvím on-line institucí, intenzivně, nebo profesionální vývojové řady. Existuje celá řada témat, na výběr na kurzy v Polsku, včetně financí, matematiky, ekonomiky a techniky, abychom jmenovali alespoň některé.

Polsko se ukázala být různorodá, tvrdě pracující a prosperující země s odvahou a hrdostí a tyto vlastnosti jsou vidět v jejich akademických programů. Přečtěte si více než se naučit, jak kurzy v Polsku vám pomůže dosáhnout vašich cílů profesionální!

nalezené výsledky Filter

Pilotní program letecké společnosti

Brics Aviation
Kampus Denní studium Říjen 2019 Polsko Kijewo Królewskie

Pro držitele PPL (A), kteří již mají nějaké zkušenosti. Bereme v úvahu, že začnete zpočátku z modulu 3, jak je vidět níže na této stránce. Během tohoto programu budete zaškoleni podle osnov, které jsou speciálně navrženy pro vás.

Program kadetů letecké společnosti

Brics Aviation
Kampus Denní studium Kombinované 14 měsíce Říjen 2019 Polsko Kijewo Królewskie + 1 více

Během tohoto programu budete vycvičeni od nuly, abyste se stali profesionálním leteckým pilotem. Po úspěšném dokončení dosáhnete EASA zmrazené ATPL (pilotní licence pro leteckou dopravu). Připraven na vaši první leteckou práci.

Třítýdenní intenzivní kurzy

VARIA - Polish Language Center
Kampus Denní studium 3 týdny Říjen 2019 Polsko Krąków

Třítýdenní polský jazykový kurz vám umožní rychle zvládnout základy jazyka nebo prohloubení již získaných znalostí. Třídy se konají denně od pondělí do pátku, 4 hodiny denně (9.30-12.45). Kurz je určen pro lidi, kteří chtějí dosáhnout výsledků v co nejkratším čase. Provádíme kurzy pro všechny úrovně.

Intenzivní letní kurzy

VARIA - Polish Language Center
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 16 týdny Říjen 2019 Polsko Krąków + 1 více

Letní kurz vám umožní rychle zvládnout základy polského jazyka, stejně jako prohloubení již získaných znalostí. Je ideální pro lidi, kteří se chystají studovat v Polsku, polský jazyk potřebu jejich profesní a osobní, nebo jen chtějí mluvit polsky.

PPL (A) průkazu způsobilosti soukromého pilota

Ventum Air Flight Academy
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 3 týdny Říjen 2019 Polsko Varšavě

V souladu s FCL, PPL (A) Private Pilot Licence mohou být získány prostřednictvím vzdělávání, které začíná s teoretickým kurzu. Teoretický kurz vám poskytne všechny potřebné znalosti v oblasti letectví do. Dokončení tohoto kurzu je povinné předtím, než se přistoupí k praktickému výcviku. Je také prvním krokem při vytváření své sny o létání splní.

Letový instruktor fi (a)

Ventum Air Flight Academy
Kampus Denní studium Říjen 2019 Polsko Varšavě

Kurz se zaměří hlavně na principech výuky a hodnocení studentů učení a vytváří v nich správné návyky trénovat nové studenty do budoucna. Na ATO Ventum Air potkáte ty nejlepší instruktory, kteří budou v průběhu sdílet své dlouhodobé znalosti a zkušenosti s vámi. Celá teoretická Kurz se koná v polštině nebo v angličtině.

ATPL (A) dopravního pilota (letoun)

Ventum Air Flight Academy
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 15 týdny Říjen 2019 Polsko Varšavě

ATPL (A) teoretická příprava pro ATPL (A) průkaz způsobilosti dopravního pilota (Letoun) je určen pro ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře pilota.

Odborná stáž

Collegium Civitas
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Polsko Varšavě

Stáže jsou nejlepší způsob, jak získat praktické zkušenosti v oblasti vašeho studia. Pro téměř dvě desetiletí Collegium Civitas buduje síť stáží umístění skládající se z několika desítek předních organizací ve Varšavě.

Obecná angličtina kurz

International Language School of Poland
Kampus Kombinované Říjen 2019 Polsko Varšavě

Pro studenty na všech úrovních a pro různé věkové skupiny. V průběhu kurzu je kladen důraz především na schopnost komunikovat v cizím jazyce.

IELTS kurz

International Language School of Poland
Kampus Denní studium Říjen 2019 Polsko Varšavě

Globálně populární anglický jazykový test určen především pro lidi, kteří chtějí studovat nebo pracovat v anglicky mluvícím prostředí. Poctěn více než 9 tisíc institucí po celém světě, včetně vládních agentur a vzdělávacích a profesních organizací. Zkouška za méně než čtyři hodiny, vyhodnotí všechny své jazykové dovednosti: poslech, čtení, psaní a mluvení.