$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kombinované studium kurzy Portugalština v Německo - Zde naleznete Kombinované studium kurzy Portugalština v Německo

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu. Portugalština je románský jazyk, který je mluvený v některých částech Evropy a Jižní Ameriky, stejně jako Indie a oblastí Pacifiku. Studie se mohou zamě… Čtěte více

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Portugalština je románský jazyk, který je mluvený v některých částech Evropy a Jižní Ameriky, stejně jako Indie a oblastí Pacifiku. Studie se mohou zaměřit na obou lingvistiky a kultury, a plynulá jedinci jsou potřebné v profesích, jako jsou písemné materiály překlady, tlumočení a mezinárodního obchodu.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Kombinované studium kurzy Portugalština v Německo - Veškeré informace o Kombinované studium kurzech Portugalština v Německo. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Méně
Další informace o studiu v Německu
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Anda Sprachschule
Berlín, Německo +1 Více

Naše portugalské třídy dát studentovi ve středu. Naši učitelé analyzují Student musí přizpůsobit ji přiměřeně a tak rozhodnout, obsah kurzu.

Naše portugalské třídy dát studentovi ve středu. Naši učitelé analyzují Student musí přizpůsobit ji přiměřeně a tak rozhodnout, obsah kurzu. -
Kurzy
Denní studium
Kombinované studium
3 měsíce
Portugalština
Kampus