Filter
Kurzy
Mexiko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Environmentální právo v Mexiko - Zde naleznete kurzy Environmentální právo v Mexiko

Obvykle můžete mít vysokoškolské kurzy, pokud jste starší 18 let. Jsou pravidelně vyučuje na vysokých školách, univerzitách a odbornými institucemi, jako jsou umělecké školy a zemědělských vysokých škol - z nichž téměř všechny mají své vlastní webové stránky. Můžete získat širokou škálu dovedností, například diplomy, bakalářské tituly, základové stupňů a postgraduální stupňů.

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Kurzy Environmentální právo v Mexiko - Veškeré informace o kurzech Environmentální právo v Mexiko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Environmentální právo, Mexiko

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Cílem tohoto programu je vytvořit kritéria pro uplatňování mexických ekologických předpisů na převládající skutečnost v organizacích prostřednictvím analýzy praktických p ... [+]

objektivní

Vypracovává kritéria pro uplatňování mexických ekologických předpisů na převládající skutečnost v organizacích prostřednictvím analýzy praktických případů v rámci administrativního a technického přístupu.

Výhody programuUrčíte nejdůležitější právní požadavky na ochranu životního prostředí platné pro vaši společnost.Uvědomíte si důležitost souladu s právními požadavky na ochranu životního prostředí.Směrováno na

Odpovědný za environmentální oddělení a / nebo dodržování právních předpisů; koordinátoři a auditoři environmentálních systémů.

Obsah programu

Seminář o uplatňování právních předpisů v oblasti životního prostředí se skládá z modulu, který celkem činí celkem 40 hodin studia.... [-]

Mexiko Monterrey Santiago de Querétaro Irapuato
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
Kombinované
40 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině