ACADEMICCOURSES.CZ

Environmentální právo kurzy Monterrey

Existují stovky národně uznávaných odborných kvalifikací a školení z předních světových poskytovatelů vzdělávání. Cíle kurzu by měl vést k vyučovací metody a zájem studentů.

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Monterrey, třetí největší město v Mexiku, je také vzdělávací centrem severního Mexika. Je to sídlo Monterrey Institute of Technology a vysokoškolskému studiu, ITESM který je považován za jeden z nejvýznamnějších univerzit v Mexiku.

Postgraduální kurzy a manažerské kurzy v Environmentální právo Mexiko, Monterrey. Získtejte informace o školách a programech. Pomocí tří kliků kontaktujte přijímací kancelář.

1 Výsledky v Environmentální právo, Monterrey Filter

Seminář o vymáhání práva životního prostředí

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampus Denní studium Kombinované 40 hodiny Kontaktuj školu Mexiko Monterrey Santiago de Querétaro Irapuato + 3 více

Cílem tohoto programu je vytvořit kritéria pro uplatňování mexických ekologických předpisů na převládající skutečnost v organizacích prostřednictvím analýzy praktických případů v rámci administrativního a technického přístupu.