Filter
Kurzy
Mexiko Querétaro Santiago de Querétaro Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Environmentální právo kurzy Santiago de Querétaro

Existují stovky národně uznávaných odborných kvalifikací a školení z předních světových poskytovatelů vzdělávání. Cíle kurzu by měl vést k vyučovací metody a zájem studentů.

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Nachází se v samém srdci Mexika, Querétaro je hlavní město státu Santiago de Querétaro. Město je na předních místech v oblasti vzdělávání. Studenti se mohou zapsat se do jazykových kurzů, historie a medicíny.

Postgraduální kurzy a manažerské kurzy v Environmentální právo Mexiko, Santiago de Querétaro. Získtejte informace o školách a programech. Pomocí tří kliků kontaktujte přijímací kancelář.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Environmentální právo, Santiago de Querétaro

Tituly
Místo
Mexiko
Querétaro
Santiago de Querétaro
Typ studia
Tempo
Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Cílem tohoto programu je vytvořit kritéria pro uplatňování mexických ekologických předpisů na převládající skutečnost v organizacích prostřednictvím analýzy praktických p ... [+]

objektivní

Vypracovává kritéria pro uplatňování mexických ekologických předpisů na převládající skutečnost v organizacích prostřednictvím analýzy praktických případů v rámci administrativního a technického přístupu.

Výhody programuUrčíte nejdůležitější právní požadavky na ochranu životního prostředí platné pro vaši společnost.Uvědomíte si důležitost souladu s právními požadavky na ochranu životního prostředí.Směrováno na

Odpovědný za environmentální oddělení a / nebo dodržování právních předpisů; koordinátoři a auditoři environmentálních systémů.

Obsah programu

Seminář o uplatňování právních předpisů v oblasti životního prostředí se skládá z modulu, který celkem činí celkem 40 hodin studia.... [-]

Mexiko Monterrey Santiago de Querétaro Irapuato
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
Kombinované
40 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině